ANNA WOJCIECHOWSKA O INFRASTRUKTURZE

16 października w godzinach przedpołudniowych odbyła się ostatnia konferencja prasowa Anny Wojciechowskiej. Dziś kandydatka na prezydenta Ełku  mówiła o infrastrukturze, podsumowała także krótko swoją kampanię  – dziękując ełczanom za spotkania, rozmowy i cenne uwagi, prosząc jednocześnie o zaufanie i głos podczas wyborów.

– Moja kampania była bardzo pracowita. Starałam się być wszędzie. Byłam w mieszkaniach u naszych ełczan, byłam pod zakładami  pracy, w godzinach porannych, przed rozpoczęciem pracy, w godzinach popołudniowych, po zakończeniu. Byłam we wszystkich miejscach publicznych, gdzie mogłam być.  Przeprowadziłam setki rozmów, które były bardzo potrzebne, bo uświadomiły mi realne potrzeby jakie są w naszym mieście i utwierdziły mnie w przekonaniu, że mój program jest dobry, że rzeczywiście należy ten potencjał gospodarczy naszego miasta podnieść , należy wzbudzić gospodarkę – mówiła. 

 

 

Podłączenia do sieci PEC lub sieci gazowej.

Anna Wojciechowska zwróciła uwagę na likwidację niskiej emisji, podłączenie osiedla Pod Lasem do sieci miejskiej.

 

– Byłam tam na tym osiedlu osobiście i widziałam jak to wygląda. Osiedle jest przepiękne ale należy podjąć tam jakieś działania, bo to groźne zjawiska, smog unosi się nad osiedlem, szczególnie teraz w sezonie jesiennym.

– Priorytetem będzie podłączenie osiedla Pod Lasem do sieci PEC lub sieci gazowej oraz podłączenie mieszkań w centrum miasta do miejskiej sieci ogrzewania. Te rozwiązania nie tylko zwiększą komfort i wygodę mieszkańców, ale również wydatnie przyczynią się do zmniejszenia ilości szkodliwych substancji uwalnianych do atmosfery – poprawi się jakość powietrza, co przy nasilającym się z roku na rok ruchu samochodowym może mieć niebagatelne znaczenie, przede wszystkim dla naszego zdrowia. Należy rozwinąć system dopłat do zmiany systemu ogrzewania na bardziej ekologiczne.

 

 

WIDEO 

 

Kolejny element na który zwraca uwagę Anna Wojciechowska to modernizacja MZK wraz ze zmianą rozkładu jazdy.

 

– Tabor autobusowy również wymaga dużo zmian.  Autobusy są w złym stanie technicznym, sporo autobusów jest starych. Wymieniane są co roku, po  kilka sztuk, ale  trzeba się tym również zająć.

– Zmian potrzebują również miejska sieć komunikacyjna, której wydajność pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie niepokojąca jest mała ilość połączeń komunikacyjnych pomiędzy centrum miasta, a strefą przemysłową. Aktualnie z sieci połączeń praktycznie wykluczone są ulice Krzemowa i Żelazna, gdzie mieści się kilka zakładów produkcyjnych oraz usługowych. Pracownicy tych firm są skazani na podróż własnym samochodem. Ważne jest też zmodernizowanie przystanków i zadbanie o jakość usług świadczonych przez MZK.

 

Gospodarka odpadami

 

– Ełczanie nadal nie mają możliwości segregacji odpadów. Czas to zmienić i stworzyć system obejmujący całe miasto.To będzie problem dla mieszkańców, bo trzeba będzie segregować  śmieci, ale myślę, że podejmiemy się wszyscy tego zadania  i sprostamy temu działaniu.

 

Miejsca parkingowe

– Na koniec problem niedostatecznej ilości miejsc parkingowych. Na co dzień obserwujemy ulice zastawione wzdłuż sznurami samochodów, zdarza się również, że zastawione są chodniki, a w skrajnych przypadkach również podjazdy do budynków. Problem z roku na rok pogłębia się, głównie w związku z narastającą liczbą samochodów poruszających się po mieście.

 

 

Rozsądne korzystanie z funduszy unijnych

 – Cały czas o tym mówię , że należy z funduszy unijnych korzystać, ale należy korzystać rozsądnie. Nie należy brać wszystkiego na co jest dofinansowanie, bo nie wszystko jest nam potrzebne. Należy przede wszystkim zaspokajać potrzeby mieszkańców.

 

– Efektywne zarządzanie miastem to między innymi przejrzyste finanse. Finanse zoptymalizowane i skierowane na działania odpowiadające realnym potrzebom mieszkańców. Aby faktycznie odpowiadać na bieżące potrzeby ełczan musimy powołać rady, które będą działać przy samorządzie m.in. radę młodzieżową, senioralną, przedsiębiorczą, radę do spraw kultury i sportu oraz radę prezydentów. Kluczowe jest przygotowanie długofalowej strategii zarządzania majątkiem gminy, obejmującej bilans bieżących wydatków. Wszystkie nadmiarowe fundusze powinny zostać przeznaczone na rozwój oraz zwiększenie dostępności aktualnie działających rozwiązań.

 

Podsumowanie

– Moja kampania była bardzo pracowita. Starałam się być wszędzie. Byłam w mieszkaniach u naszych ełczan, byłam pod zakładami  pracy, w godzinach porannych, przed rozpoczęciem pracy, w godzinach popołudniowych, po zakończeniu. Byłam we wszystkich miejscach publicznych, gdzie mogłam być.  Przeprowadziłam setki rozmów, które były dla mnie bardzo potrzebne , bo uświadomiły mi realne potrzeby jakie są w naszym mieście i utwierdziły mnie w przekonaniu, że mój program jest dobry, że rzeczywiście należy ten potencjał gospodarczy naszego miasta podnieść , należy wzbudzić gospodarkę. Bardzo dużo jest ludzi samotnych, starszych, których dzieci wyjechały i jest problem z powrotem, bo mało realne są szanse na dobry byt, na dobre życie w naszym mieście.

 

– Dziękuje wszystkim ełczanom, za czas poświęcony, za spotkania, za cierpliwość, dziękuję za uwagi. Wszystkie wezmę pod uwagę podczas mojej prezydentury i obiecuje, że na pewno wprowadzę wszystkie zmiany, które planuje, obiecuję, że podniosę nasz standard życia i nasz życie się tutaj polepszy. Poprawie nasz byt w mieście . Proszę dać mi szansę, proszę o poparcie w dniu wyborów.

 

– Odrębne podziękowania kieruje do dziennikarzy.  Za to, że  wszyscy państwo  przyjmowaliście moje zaproszenia na spotkanie, że chcieliście poświęcić swój czas i za to,  że obiektywnie podchodziliście do wszystkich informacji. Bardzo państwu dziękuję!

 

 

 – Ełk potrzebuje rozsądnego zarządzania, odpowiednich funduszy i zgranego zespołu, który zadba o jego przyszłość – o naszą przyszłość. Wybierajmy mądrze i stawiajmy na wspólne działania – dodała. 

64 odpowiedzi na “ANNA WOJCIECHOWSKA O INFRASTRUKTURZE”

 1. lukasz pisze:

  Mądra kobieta. Brawo Pani Aniu

 2. wyborca pisze:

  oby się Pani udało, ale ciężko to widzę ,powodzenia

 3. BC pisze:

  Powodzenia Pani Aniu.Mieszkam pod Lasem i czekam na podłączenie do sieci PEC lub gazowej.Nie mamy już siły na codzienne palenie w piecu bo wiek podeszły ,jednocześnie szkoda nam środowiska i czystego powietrza.

 4. gosc pisze:

  Kochani, po prostu pójdźmy na wybory! Zmobilizujmy siły i idźmy zagłosować. Ci, którzy przespali poprzednie wybory, lub pozostawali obojętni wobec tego, co wyprawiał ełcki Samorząd teraz powinni otworzyć oczy, zewrzeć szyki i zagłosować przeciwko tej szajce, która opanowała Ełk! Anna Wojciechowska musi zostać prezydentem Ełku. To dla nas szansa!

 5. Grzegorz pisze:

  Kilka uwag do programu Pani Wojciechowskiej kandydującej z listy PO i .Nowoczesna:
  Kandydatka pisze: „Poszerzenie granic miasta” – miasto próbowało się poszerzyć, ale przecież poszerzenia miasta zostało skutecznie zablokowane przez rząd PO!!!
  Kandydatka pisze: „powołanie uczelni wyższych państwowych …” – kolejna wyższa szkoła w Ełku… mamy już państwowy Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. – kolejna uczelnia to kolejne wydatki z budżetu miasta.
  Kandydatka pisze: „Budownictwo komunalne” rozumiem że Pani Ania chce żeby zamiast deweloperów miasto budowało mieszkania. Argument ze deweloperzy zabierają przestrzeń..a miasto to będzie budowało w „powietrzu” , pomijam fakt obciążenia budżetu miasta ogromnymi kwotami.
  Drodzy Mieszkańcy Zastanówcie się skąd wziąć pieniądze na takie pomysły kandydatki jak:
  – Świetlice osiedlowe z animatorem
  – Programy rehabilitacyjne – bezpłatne
  – Bezpłatna komunikacja miejska
  – Kluby dziennego pobytu seniora na osiedlach
  – Aktywizacja seniorów
  – Budowa parkingów w tym podziemnych (ciekawe ile będzie kosztowała godzina parkowania?)
  – Wybudowanie wyciągu narciarskiego na Jeziorze Ełckim
  Oczywiście chciałbym to wszystko mieć w Ełku, ale czy nie uważacie że PO aby wygrać wybory obieca wszystko?? Kiedyś PO była partią zdroworozsądkową a teraz w rozdawnictwie przegania PIS.
  Kandydatka pisze: „Wybudowanie wyciągu narciarskiego na Jeziorze Ełckim” załamka, krytykuje kładkę i ścieżkę na około jeziora z której można będzie korzystać cały rok, a chce wybudować wyciąg z którego będzie można korzystać 2-3 miesiące w roku.
  Kandydatka pisze: „Budowa parkingów w tym podziemnych” – jak to się ma do postulatów aby nie ograniczać terenów zielonych? Może pod jeziorem parking się wybuduje? Podziemny – no jak szaleć to szaleć to i metro od razu niech PO obieca w Ełku. Ile miast w Polsce ma parkingi podziemne? Ale co tam PO w Ełku wybuduje na każdym osiedlu po kilka. Ale czy te parkingi będą darmowe czy może PO chce wprowadzić płatne parkowanie w Ełku?? Bo jakoś koszty będą musiały się chyba zwrócić.
  Obiecanki, sprzeczności i najzwyczajniejsza obłuda taki jest Program kandydatki PO i Nowoczesnej. Oczywiście chciałbym mieć kluby seniora i świetlice na każdym osiedlu, wyciągi narciarskie, bezpłatne parkingi podziemne, kilka uczelni wyższych na terenie miasta, bezpłatne autobusy, rehabilitacje i masę jeszcze innych rzeczy, a to wszystko przy mniejszych lub może nawet zerowych podatkach lokalnych – hmm tylko czy to co proponuje kandydatka PO i Nowoczesnej jest realne? Oczywiście ze NIE. Nie dajmy sie nabrać.

 6. Dariusz pisze:

  Igrzyska-Wybory, wybory i jeszcze raz wybory. Nagle chcą strajkować kierowcy, wszyscy się uaktywniają, pojawiły się dwie konkurentki Andrukiewicza związane z gminą. Jedna tam pracuje, druga startuje z poparciem gowinowców, podobnie jak wójt. Wyborcze cuda, obietnice bez pokrycia jak zwykle. To nic nie da. Andrukiewicz wygra w I turze. Nie z takim poparciem, jak 4 lata temu – ale wygra. Wygra bo Ełczanie go lubią i sznują co zrobił dla Ełku, bo Ełczanie lubią swoje miasto i widzą jak się zmieniło pod jego rządami. Te panie pokażą swoje buzie na bilbordach, a ełczanie pozachwycają się kunsztem fotografów w korzystaniu z Fotoshopa, bo co one robiły przed wyborami? Kto o nich słyszał? Pojawiły się jak królik wyjęty przez magika na spektaklu. Kilku osobom będą bolały palce od hejtowania w internecie. Niech żyje zabawa. Następna za 5 lat.

 7. Wyborcy pisze:

  Pani Anno wiemy że ten. Program to na całą kadencje. 5 lat. Znając pani osiągnięcia i dziesiątki. Milionów z Unii wierzymy że je pani zrealizuje. Ma pani nasze poparcie. Nas mieszkańców którzy mają dość kliki Dobro wspólne Caritas.

 8. Dar pisze:

  Andrukiewicz to klamczuch i tchórz do dziś nie wiemy co z jeziorem co z próbą sprzedaży PEC i Wodociągów. Kłamie I podszywa się pod program Wojciechowskiej. Jemu mówimy do widzenia.

 9. Dar pisze:

  Straszne jest miasto w którym mieszkamy. Ulice dziurawe, budynki straszą ruinami, zero miejsc dla dzieci i młodzieży, nigdzie nie można wyjść na spacer, jest brudno, smutno i szaro. Przestępczość ogromna, ogromne bezrobocie. Tak miasto przedstawiają obie kandydatki. Czy tak jest naprawdę? A może obie się mylą i żyjemy w ładnym i dobrym do życia miejscu? Zdecydujmy 21 przy urnie.

 10. Dar pisze:

  Dość tego. Pora się wyprowadzić z tego Ełku. Tu jest strasznie. Ja i cała moja rodzina i znajomi wyjeżdżamy natychmiast. Pakujemy sie wszyscy wyjeżdzamy, te masto jest straszne, brzydkie, nie nadaje sie do mieszkania. Ja, moja rodzina i wszyscy znajomi pakujemy sie i wyjeżdzamy natychmiast.

 11. Anonim pisze:

  My mieszkańcy Ełku zagłosujemy jak wrócimy bo miasto się sypie i wyjeżdżamy wszyscy szybko, pakujemy się i wyjeżdżamy dzisiaj, i tak napisze jak komentujący: ja i moja rodzinka i znajomi (oczywiście wszyscy) i kurka cały Ełk wyjeżdza z tego okropnego miasta.

 12. Anonim pisze:

  Pani Anno przekonała pani nas pomysłami i osobowością. Fachowoscią o rzeczach o których Andrukiewicz nie ma pojęcia. Wykazała to debata. Szarpać się machal wykresami a z ust nie padały konkrety. Pani je prezentowała i od razu mówiła co trzeba zrobić. Rozmawiamy z sąsiadami wszyscy w końcu zaczęli rozumieć że kwiatki i alejki to nie to czego teraz miasto potrzebuje. Mieszkańcy są oburzeni gehenną pani Jadwigi i jej eksmisji za to że wyjechała za granicętym bardziej że taki los zgotowal jej zagorzały katolik z księdzem Caritasu. Tego nie darują.

 13. Grzegorz pisze:

  Rozmawialem z rodziną, sąsiadami, ze znajomymi i faktycznie Ełk to rudera, domy drewniane, obskurne. Drogi gruntowe, same kałuże, brak chodników, ciemność i ogromna przestępczość. Wszyscy wyjeżdżamy! Straszne te miasto!!

 14. Grzegorz pisze:

  Straszne jest miasto w którym mieszkamy. Ulice dziurawe, budynki straszą ruinami, zero miejsc dla dzieci i młodzieży, nigdzie nie można wyjść na spacer, jest brudno, smutno i szaro. Przestępczość ogromna, ogromne bezrobocie. Tak miasto przedstawiają obie kandydatki. Czy tak jest naprawdę? A może obie się mylą i żyjemy w ładnym i dobrym do życia miejscu? Zdecydujmy 21 przy urnie.

 15. Daria elk pisze:

  Pani Anno pani hasło zna każdy :jest pięknie teraz gospodarka. Ma pani nasz głos. Wydano przez 12 Lat setki milionów na bzdury.ohydne mostki. Potrzebna jest silna gospodarka. Głosujemy na pania bo oferuje pani konkrety nie banialuki jak Andrukiewicz.

 16. Jan pisze:

  konfiskata mieszkań to specjalizacja Andruka. Dobrze ze to koniec jego kariery. Caritas i spółka.

 17. Powiec pisze:

  Ja już się spakowałem i jadę ż tego syfiastego miasta. Masakra brud syf straszne miasto. Uciekam do Grajewa

 18. Powiec pisze:

  Jak wyjedziemy wszyscy nikt już nie zostanie.

 19. Juras pisze:

  Port morski w Ełku. I lotnisko.

 20. Powiec pisze:

  I stacja kosmiczna

 21. Powiec pisze:

  Ełk stolica Polski

 22. Jas pisze:

  Po na całe zlo

 23. Jas pisze:

  A może miało być Po to całe zlo;-)

 24. wawo pisze:

  O, nalot trolli TA widzę!

 25. Juras pisze:

  Nalot?? A gdzie schron??

 26. wawo pisze:

  Jechalem dzisiaj przez miasto i ogromne korki, wszyscy uciekają z tego brudnego i brzydkiego miasta.

 27. Wyborcy pisze:

  Jest pięknie a teraz gospodarka. To hasło Wojciechowskiej od początku kampanii. Przedstawiła jako jedyna konkrety wie jak je realizować. Pani Anno ma pani naszego osiedla głos. Jest pani perfekcyjna. Plakaty Banery i osobisty wygląd świadczy że czaruje pani wyborców. Głosujemy na Annę Wojciechowską.

 28. H. Enr pisze:

  Dobrzacy na swoich banerach szaro buro niebieskich wyglądają jak pacjenci oddziału leczącego anemię.

 29. Pracownicy samorządowi pisze:

  Pani Anno szacunek za wiedzę, klasę, elegancję. Poprawi Pan nastrój wielu grupom mieszkanców. Zwłaszcza tym maksymalnie zestresowanych w UM. GŁOSUJEMY NA Wojciechowską.

 30. Grzegorz pisze:

  My wszyscy z ulicy …. (tu wpisujemy ulicę) uważamy że Ełk jest zasyfionym miastem, brudnym beznadziejnym, bez portu lotniczego, bez kopalni, bez dostępu do morza i wyprowadzamy się z niego natychmiast.

 31. Grzegorz pisze:

  My wszyscy, nasze rodziny i wszyscy (koniecznie trzeba to napisac co napisalem zeby czytający dosłowie zrozumieli że wszyscy) z osiedla Tuwima wyjeżdzamy z tego strasznego miasta jakim Ełk ryskują kandydujące osoby. Nie ale obskurnego Ełku.

 32. Grzegorz pisze:

  Słyszałem że w UM panika, podobno ludzie boja się o prace bo wszyscy z Ełku wyjeżdżają. Podobno ogromne korki na drogach, bo nikt nie chce mieszkać w tym strasznym Ełku. Co z nami będzie?

 33. LD pisze:

  Jak ktoś chce zobaczyć panike to o 15:30 można zobaczyć. Wtedy podobno mają sie urzędnicy rzucić do ucieczki.

 34. Ełczanin pisze:

  Czy ktoś moze pomóc Grzegorzowi? Potrzebuje lekarza. Ratujcie człowieka. Przegrana jego idola TA doprowadzila go do szaleństwa. Niech ktoś mu pomoze.

 35. ełczanin pisze:

  Też słyszałem że miasto jest straszne i moja rodzina tez ucieka.

 36. Andrzej pisze:

  Brawo pani Wojciechowska. Jestem na TAK.

 37. dada pisze:

  Ohoho… klakierzy pana Andrukiewicza się odezwali :))) Idźcie lizać d..ę panu TA bo wieczór się zbliża.

 38. Ela pisze:

  Ohydne miasto feeeeer

 39. Pan dobry pisze:

  Prędzej bym sobie rękę uciął niż zagłosował na Panią Wojciechowską. 8 lat rządziło PO, afera za aferą, wyprzedać majątku, ośmiorniczki, „ch*j z tą Polską B”. Nie dajcie by Ełk był sterowany przez Schetynę z Warszawy. Teraz Wam obiecają wszystko. Andrukiewicz to jedyny sprawdzony kandydat.

 40. Dar pisze:

  Co te cioty tu wypisują nie sposób zrozumieć o co im chodzi o PO przecieź PO od 3 lat nie rządzi.

 41. Dar pisze:

  Dziwna ta ełcka PO
  Podają że ktoś sprzedał ziemię na Tuwima pod szkołe, nagle okazuje się że sprzedał to kolega partyjny starosta z PO.
  Straszą ponad 100 mln długu nagle Cud!! Zmniejszył się dług miasta!! Miał być ponad 100 mln a co teraz juz tylko 71 mlm.
  Piszą że Andrukiewicz będzie startował z listy PIS. A to nie prawda, wyborcy sami przekonają się w niedzielę kiedy na karcie będzie napisane z jakiej listy kandyduje.
  Tyle kłamstw.. tyle nienawiści…myślicze że mieszkańcy tego nie widzą? Zobaczycie w niedziele co wybiorą Ełczanie.

 42. Mieszkaniec pisze:

  Jest pięknie a teraz to gospodarka. Program pani Anny Wojciechowskiej to konkrety a nie medialny lans. Ogłasza program i podaje sposób jego realizacji. Pani Anno głosujemy na panią.

 43. K. M pisze:

  Miło przeczytać w końcu jak dobrzaki oceniają wygląd miasta. Caritas i prezio to spółka. Mieszkańcy bądźcie czujni. Pani Jadwiga I’m zaufała i została bez mieszkania. Tak postąpił gospodarz miasta.

 44. Grzegorz pisze:

  y wszyscy, nasze rodziny i wszyscy (koniecznie trzeba to napisac co napisalem zeby czytający dosłowie zrozumieli że wszyscy) z osiedla Tuwima wyjeżdzamy z tego strasznego miasta jakim Ełk ryskują kandydujące osoby. Nie ale obskurnego Ełku.

 45. Grzegorz pisze:

  My wszyscy z ulicy …… (tu wpisujemy ulicę) uważamy że Ełk jest zasyfionym miastem, brudnym beznadziejnym, bez portu lotniczego, bez kopalni, bez dostępu do morza i wyprowadzamy się z niego natychmiast.

 46. Wanda pisze:

  Jestem Elczanką77 lat takiego zakłamania plucia na siebie nigdy nie było jak za Andrukiewicza. Mafijne kontakty z Caritasem. Jestem samotna i kiedy przeczytałam o tej pani Jadwidze której miasto z Caritasem odebrało mieszkanie nie śpię po nocach. Jak mam przeciwdziałać temu przecieź place czynsz.

 47. lola pisze:

  Rozmawialem z rodziną, sąsiadami, ze znajomymi i faktycznie Ełk to rudera, domy drewniane, obskurne. Drogi gruntowe, same kałuże, brak chodników, ciemność i ogromna przestępczość. Wszyscy wyjeżdżamy! Straszne te miasto!!

 48. Anonim pisze:

  Pani Wanda też wyjeżdza, straszne miasto

 49. Podróżnik pisze:

  Pani Wanda, Pani Jadwiga, Pani Anna, Pani Maria, Pani Katarzyna też wyjeżdżają z tego strasznego miasta. Jak tu można żyć!

 50. J. K pisze:

  Zsumowany całkowity budżet miasta z ostatnich 12 lat. To 2 miliardy 200 milionów złotych. Pytanie do Andrukiewicza na co wydano te ogromną sumę Nie wybudowano ani jednego dużego zakładu. Czekamy na odpowiedz.

 51. D. W pisze:

  Wybierzemy Wojciechowska.pokonala Andrukiewicza wczoraj w Debacie w TVP Olsztyn. To klęska prezia.

 52. Wyborca pisze:

  Kurka trzeba wyjeżdzać!! pakować sie i uciekać!!!

 53. Wyborca pisze:

  Koniec panoszenia się dobrzaków w mieście. Zagłosuje na Wojciechowską I Górskiego. Nic dobrego z rządów DW nie wyszło. Do widzenia kliko.

 54. J. K pisze:

  W internecie pojawiło się wiele poważnych oskarżeń. Jednak nikt nie odważył się nikogo podać do sądu. Ciekawe prawda?

 55. Wyborca pisze:

  Pojawiła się wiadomość o poparciu przez developerów Pana prezia. Jednocześnie chodzą słuchy że co wazniejsi kupili po kilka mieszkańod developerów. Warto sprawdzić czy to prawda. Każdy ma prawo zapytać. Tego nam nikt nie zabroni.

 56. Powiec pisze:

  W niedzielę się zobaczy hahaha

 57. Anonim pisze:

  Pani Anita sie podobno wycofała

 58. Mieszkańcy. pisze:

  Nie głosujemy na dobrzakow I pisiorów oraz prezia za geszefty z Caritasem.

 59. Wyborcy. Tiwima pisze:

  71 mln długu miasta i drugie tyle ukryte w spółkach miejskich. Andrukiewicz kłamie.

 60. Wyborca pisze:

  Klakierzy Andruka piszą do wszystkich i blagają o glosy że im chodzi o Elk 12 lat mieli Ełk gdzieś dbali o kliki. Teraz Ełkiem się przejęli.

 61. Ka. M pisze:

  Prawda panika w Dobrze wspólnym oddają mocz pod siebie.

 62. Joanna pisze:

  Budżet Ełku z ostatnich 12 lat to 2 miliardy 200.mln złotych. O roztrwinili dobrzaki kasy. Fontanny budowali. Kwiatki sądzili a kwiatki uschly. Prezio ma dziwne oczy na debatach czyżby to było uczulenie.

 63. Ania pisze:

  Straszne jest miasto w którym mieszkamy. Ulice dziurawe, budynki straszą ruinami, zero miejsc dla dzieci i młodzieży, nigdzie nie można wyjść na spacer, jest brudno, smutno i szaro. Przestępczość ogromna, ogromne bezrobocie. Tak miasto przedstawiają obie kandydatki. Czy tak jest naprawdę? A może obie się mylą i żyjemy w ładnym i dobrym do życia miejscu? Zdecydujmy 21 przy urnie.

 64. hehe pisze:

  podobno 70 %. i znów nie będzie podwyżek w urzędzie miasta…

Powiat Ełcki Zmiana dyrektora PCPR-u
Iwona Nowakowska, po dwudziestu jeden latach na stanowisku dyrektora...
Powiat Ełcki Nowe miejsce spotkań w Boguszach
Mieszkańcy Bogusz w gminie Prostki oraz odwiedzający te tereny...
Powiat Ełcki Kolejne miejsce spotkań otwarte
W miejscowości Szarek w gminie Ełk została otwarta siłownia...
Powiat Ełcki Wystawa zdjęć w holu Starostwa Powiatowego
 Zdjęcia dokumentujące działania, które realizował partner z...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015