420 mln zł na projekty sieciowe – dofinansowanie dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków na dofinansowanie realizacji projektów sieciowych w Polsce Wschodniej z nowymi łatwiejszymi warunkami dla Małych Średnich Przedsiębiorstw. Dofinansowanie może wynieść nawet 80%. Nabór wniosków w tej edycji potrwa do 29 sierpnia. Dofinansowanie na realizacje projektów sieciowych w Polsce Wschodniej wynosi 420 mln zł.

 

Trwa kolejna edycja konkursu „Tworzenie produktów sieciowych przez MŚP”, w której o dofinansowanie mogą starać się przedsiębiorstwa z polski wschodniej. Celem konkursu jest sfinansowanie inwestycji w rozwój innowacyjnych produktów sieciowych, oferowanych pod wspólną marką.

 

Produkt sieciowy to oferta tworzona przez kilka podmiotów pod wspólną marką. Może to być np. połączenie w jednym pakiecie aktywnego wypoczynku, wydarzeń kulturalnych, noclegu i posiłku. Produktem sieciowym może być także pojazd, maszyna, urządzenie czy zestaw maszyn i urządzeń produkowanych w wyniku współpracy kilku firm.

 

Źródło: UM Ełku

Jedna odpowiedź do “420 mln zł na projekty sieciowe – dofinansowanie dla przedsiębiorców”

  1. Waldek pisze:

    Komiczny artykuł. Co ma wspólnego z tym Park Technologiczny/zdjecie/ Sugeruje nieprawdziwe że to PT będzie dzielił te fundusze. Park technologiczny kontynuuje wieloletnią drzemkę bez szans na obudzenie się.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015