Sukces UKS MOS EŁK na Mistrzostwach Polski Młodzików w Kruszwicy

W dniach 19-21 lipca 2024 roku na torze regatowym w Kruszwicy odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików. Barwy UKS MOS EŁK dumnie reprezentowało siedmioro zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: jedynki chłopców, czwórki bez sternika chłopców oraz dwójki dziewcząt.

Po emocjonujących wyścigach, zawodnicy UKS MOS EŁK zdobyli dwa brązowe medale. W jedynce chłopców Gabriel Kleban, trenowany przez Marcina Święcińskiego, stanął na podium. Kolejny brązowy medal wywalczyła czwórka podwójna bez sternika w składzie: Cezary Niewęgłowski, Szymon Mastaj, Oskar Kacperski oraz Yaromyr Dyedyk, trenowani przez Sebastiana Kosiorka i Marcina Święcińskiego.

To już drugie Mistrzostwa Polski, z których zawodnicy UKS MOS EŁK wracają z medalami, co potwierdza ich wysoką formę i determinację w dążeniu do sukcesu. Gratulacje dla wszystkich uczestników i ich trenerów!

Możliwość komentowania została wyłączona.