Aktywny styczeń z nordic walking

Wieczorny spacer nordic walking rozpocznie styczniowy cykl spotkań fanów wędrówek z kijkami. Zaplanowano go na piątek 4 stycznia. Uczestnicy wyruszą o godz. 17 z Placu Jana Pawła II. Każdy z nich powinien mieć latarkę i elementy odblaskowe, a na wędrówkę zarezerwować ok. dwóch godzin z planu dnia.

 

Na kolejne spotkania z nordic walking Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej oraz Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne zapraszają 7 i 17 stycznia w godz. 8.30 – 10.30. Miejscem zbiórki uczestników będzie promenada przy moście samochodowym na ul. Zamkową.

 

Zajęcia są bezpłatne. Spacery odbywają się z udziałem instruktora nordic walking Alicji Traichleb-Salik. Uczestnicy mogą skorzystać z możliwości nauki prawidłowego chodzenia i wypożyczenia kijków. W tym przypadku wskazany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr tel.: 694 219 128

 

Spacery organizowane są w partnerstwie z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking i Nordic Walking-owy Ełk. Spacery dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

 

tt

Fot.: Archiwum

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Powiat Ełcki W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu
Przekazanie odblasków na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Ełku...
Powiat Ełcki Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się dziś, w...
Powiat Ełcki Nowa siedziba MOS-u
Podopieczni Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku mogą...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015