Andrzej Bezdziecki Wójtem Gminy Kalinowo, Rafał Wilczewski Wójtem Gminy Prostki. Nieoficjalne wyniki drugiej tury.

Według nieoficjalnych wyników w drugiej turze w wyborach samorządowych w Gminie Prostki zwyciężył Andrzej Bezdziecki, który wygrał z Markiem Markiewiczem.

Gminą Prostki zarządzał będzie Rafał Wilczewski, który pokonał Bożenę  Bagan.

Wyniki jeszcze nie potwierdzone oficjalnie.

 

33 odpowiedzi na “Andrzej Bezdziecki Wójtem Gminy Kalinowo, Rafał Wilczewski Wójtem Gminy Prostki. Nieoficjalne wyniki drugiej tury.”

 1. Jola. pisze:

  Prezio wykonał pocałunek śmierci kandydatowi na Burmistrza w Białej Piskiej. Popierając go publicznie. Ostrzegano kandydata żeby lepiej z jego usług nie korzystać. Całe szczęście że rozsądni mieszkańcy BP Wybrali kompetentna I mądra kobietę. Brawo Białą Piska

 2. U. G pisze:

  To już koniec Prostek. Teraz wszyscy pójdą że śpiewem na ustach.

 3. Wyborcy Prostki pisze:

  Nigdzie nikt nie bierze pod uwagę doświadczenia w samorządach, kontaktów z przedsiębiorcami czy choćby spotkań i znajomości w ośrodkach decyzyjnych. Mysla że śpiewak usiądzie i zrobi z Prostek Nowy Jork. Niebawem się przekonają.

 4. Wyborca pisze:

  W Prostkach myślą że wybrali cudo, a wybrali kolejnego ogrodnika po Ełku. Wam trzeba inwestycji bo wieś Prostki umrze że starości. W Ełku wybrali ponownie ogrodnika a młodzież rzędem zwiewa na na zachód.

 5. Mieszkanka Elku pisze:

  Na Ełczan przyjdzie też czas rozliczeń. Będzie jednak za późno. Starzejący się Ełk i tysiące uciekających w świat podawane są mylące liczby o przyroscie naturalnym. Młodzi podejmują natychmiastowe decyzję. Jedziemy wsiadaja i jadą. Nie idą do urzędu by ogłosić swój wyjazd. Liczy się że Rocznie setki młodych opuszczają Ełk. Nie widzą tu swojej przyszłości. Właśnie wczoraj wyjechało 4 synów sąsiadki.

 6. Rejtan pisze:

  Ełk jest miastem które przeżywa swoj dramat .Wygrał Andrukiewicz bo nie miał konkurencji .Andrukiewicz poza rolą ogrodnika nie ma wizji przyszłości Ełku.Jego szare eminencje to teolog i geograf.Smutny upadek miasta .Suwałki dawno Ełk zostawiły w tyle bo tam są menagerowie.

 7. Alina pisze:

  Andruk miał świetną konkurentkę która ma w jedyny palcu więcej niż on w całej głowie. Problem jest w tym że że nie Poszło do wyborów prawie 60% elczan. Starzy ludzie którzy poza Ełkiem nic nie widzieli I zktorymi Andruk kręci walce mówia:my na Andruka bo Ełk taki piękny. Wystarczyłoby pojechać do Suwałk. Tam wygrał prezydent który stawia na gospodarkę. Widać to z drogi co tam się dzieje. Oprzytomniej ą Ełczanie ale będzie za późno.

 8. Mieszkaniec pisze:

  Popieram wpis Aliny. Cała klatka w moim bloku na Konieczkach nie poszła na wybory bo mówili I tak Andrukiewicz wygra. Na niego nie chcieli głosować. Pani Anna uzyskała poparcie prawie 5tysiecy głosów. Tego przez 12 Lat rządów Andrukiewicza z jego konkurentów nikt nie osiągnął.

 9. Anonim pisze:

  Panie Mieszkaniec i w ten sposób wygrał Andrukiewicz bo wokombinowali że wy macie myśleć ze on i tak wygra.Ograli Was więc czego chcecie

 10. J. K pisze:

  Popieram wpisy tych którzy widzą co się tu dzieje. Jestem nauczycielem. Zapytałem przyszłorocznych maturzystów o ich plany. 92%klasy opuszcza Ełk. Z tego 30%zmienia miasto. 62%wyjezdza za granicę. Kiedy zapytałem dlaczego nie idą na studia w Ełku. Stwierdzili że nawet jak skończą studia to i tak czeka ich 3 zmianowa praca przy produkcji konserw w Zakładach Mięsnych. To sukces obecnego prezydenta. Kolejne 5 lat w nagrodę.

 11. Wyborca pisze:

  Ludzie nie idą na wybory bo jest grupa takich co poza Ełkiem byli tylko w lesie na grzybach. Oni myślą że tylko Ełk jest piękny. Ełk to przeciętne miasto z malowanymi od zewnątrz kamienicami. Dwa spotkania prezia w ECK przed wyborami trzy zatanczone z babkami walce i głosy są. A gospodarka leży. Widać jak go obchodzi los młodych. Aby stołek był I kolesie w MZK urządzeni.

 12. Danka pisze:

  Drugiemu kolesiowi zUSC trzymają stołek. Kiedy wróci z Warszawy. Ślubów udziela w zastępstwie sekretarz miasta. Nie ma to jak kolesie.

 13. Jar. pisze:

  Podobno nie wypuszczają Ełczan do Białej Piskiej. Powód, prezio poparł całym sercem kandydata na Burmistrza który przegrał z kretesem. Taki zarozumiały że wychodzi poza granice miasta. Tym razem był to pocałunek w śmierci.

 14. Mieszkanka pisze:

  Piszcie Te idiotyzmy kto wam bronil byc wojtem czy prezydentem pyste lby.Chora zazdrosc nienawisc ludzka .Brawo Prostki brawo Elk Brawo Kalinowo ……

 15. Jas. pisze:

  Nawiedzony mieszkanko zapomniałaś dopisac brawo Biała Piska, ale tam poparcie prezia z Ełku nie dało nic nawet zaszkodziło. Wejdź na odpowiednie strony to po czytasz. Jednak ty czytasz tylko o swoim nieudaczniku.ktoremu mało już swojego podwórka.

 16. Lat. pisze:

  To facet nie lubiany. Nie mający przyjaciół. Nie mający żadnych kontaktów w ośrodkach decyzyjnych Dowód na to to strefa z małymi firmami tymi samymi od lat. Niejest nigdzie zapraszany. No może jako „doradcą”prezydenta Dudy” czasami do Warszawy.

 17. J. K pisze:

  Mieszkańcy pytają, co on wyrabia rozwala pomniki, przedstawia remont skweru a jeszcze nie ma na niego pieniędzy. To w końcu zrozumcie. Ludzie plują już sobie w twarz że zagłosowali. I on biedak coś musi wymyślić. Choć wiemy że to będzie znowu nic. Inwestorów nie ściągnie bo nie ma pojęcia jak to się robi to choć ławki i pomniki po przewraca.

 18. Hanka pisze:

  Wystarczy prześledzić wyniki wyborów do rady miasta. Chodzi o spadek poparcia dla Dobra Wspólnego. Kompromitujący wynik grubego Radnego a już kompletna klapa Tego przechrzty Tyszki 200 głosów i znaleźli sposób by wlazł bo tak to trzeba nazwać do rady. Mieszkańcy maja dość tych dobrzakow.

 19. Mieszkaniec BP. pisze:

  Jako mieszkaniec Białej zabraniam wstępu temu Panu z Ełku do naszego pięknego miasta. Jego osoba nic nam dobrego nie przyniesie. Wynik wyborów to dowód. Zajmij się człowieku swoimi problemami.

 20. Mieszkanka. pisze:

  Ponieważ posadzono dęby Józef i Ignacy naprawdę piękne i historyczne imiona proponuje posadzić ale dalej od tych dębów wierzbę i kiedy wyrosna na niej gruszki nazwać ją tomuś.

 21. W. Dar BP pisze:

  Od ognia Wody i Andruka w Białej Piskiej uchroń nas panie.

 22. Wyborcy BP pisze:

  Niech mieszkańcy Ełku nie myślą że to żart. Kiedy dowiedzieliśmy się że Nasz Wojtek ma poparcie Pana z Ełku,powiedzielismy to koniec szans.niechcemy tu wpływów kurii.

 23. Waldemar. pisze:

  Śmieszą mnie statystyki Pana z UM. Że młodzież zostaje że się rodzi mnóstwo dzieci. Kłamstw jest od lat dużo jako dowód że nie jest jak klamczuch kłamie podam przykład. We wrześniu wyjechał mój syn do Niemiec z żoną i synkiem. Po prostu wsiedli w samochód i pojechali. Nigdzie nikomu nie meldowali że jadą. Pytam więc tego pana którego obarczam winą. za ucieczkę młodych skąd bierze dane.

 24. Ala pisze:

  Ten kto liczył na zmiany w mieście to się przeliczył. Nadal rzeczki, mosteczki i ławeczki dla nowobogackich. Oraz oczywiście ścisła przyjacielska współpraca z częscią developerów. Nie wszystkimi bo cześć to ludzie z klasą. Oni nie pójdą na żaden układ.

 25. Mlody pisze:

  Do Waldemara. Wreszcie ktoś napisał fakty, jak jest. Tylko w ostatnim kwartale wyjechało ok 30 osób które znam. To bardzo zaradni ludzie większość już się tam urządziła.przy okazji szacun dla nauczycieli języków w LO czerwonym. Wszyscy sobie świetnie dają radę. Pan prezydent niech nie wciska kasztany kolejne grupy się szykują w maju.

 26. Dan. pisze:

  Andruk. Myśli że wszyscy co chcą stąd uciec przyjdą najpierw pytać czy im wolno. Panie At. Jest Pan ostatnim kogo byśmy pytali. Mogę zapytać ojca czy mamę. Pana nawet nie poinformujemy. Pan zrobił u nas inwestycyjną saharę

 27. Ad pisze:

  Stary przekręciarz a taki rozmodlony.

 28. Darek pisze:

  Spółki miejskie I developerskie układy ujrzą światło dzienne.

 29. D. T pisze:

  Nic w przyrodzie nie ginie to co teraz wiemy wyjdzie na jaw w odpowiednim czasie.

 30. J. O pisze:

  Dwukadencyjnosc to lekarstwo na kliki, korupcję i układy. Pisowski projekt to pomyłka i akceptacja tego. Powinno by tak jak zakładano na początku. Byłeś dwie kadencje to koniec twojej kariery. Dziś kolesie by żegnali się że stołkami a tak KLiKA trwa nadal.

 31. Marlena. pisze:

  Komedia jakich mało Spike jak za komuny wszystko inicjatywa Andruka I Andruk ufundował pomnik. Przecież ten kabaret nigdy chyba się nie skończy.

 32. Mieszkaniev pisze:

  W Prostkach żałoba w końcu zobaczyli na kogo zagłosowali. Będzie taniec i śpiew i zabita wiocha.

 33. Jan. pisze:

  A w Prostkach kogo prezio popierał. Bo w Białej Piskiej jego poparcie to gwóźdź do trumny.

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015