Andrzej Sewastianowicz nowym prezesem ełckich „wodociągów”

Andrzej Sewastianowicz z dniem 2 listopada objął stanowisko prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku. Zastąpił tym samym dotychczasowego, wieloletniego prezesa spółki – Wojciecha Jassaka, który z końcem października przeszedł na emeryturę.

 

Nowym prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku od 2 listopada jest Andrzej Sewastianowicz. Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwałę w tej sprawie z dniem 26 października, po uprzedniej analizie dokumentów przedłożonych przez kandydatów na to stanowisko. Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz spotkał się w poniedziałek (2 listopada) z nowym prezesem w ratuszu. Rozmowa dotyczyła m.in. funkcjonowania spółki oraz bieżących oraz planowanych zadań inwestycyjnych. Przed objęciem stanowiska prezesa w PWiK Andrzej Sewastianowicz pracował na stanowiskach kierowniczych w Zakładzie Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku, a następnie w ogólnopolskiej firmie z branży elektrycznej.

 

Z końcem października na emeryturę przeszedł wieloletni prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji – Wojciech Jassak. Prezydent Ełku podziękował osobiście za współpracę, wsparcie merytoryczne w wielu obszarach, sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem oraz duży wkład w rozwój naszego miasta. Pan Wojciech Jassak stanowisko prezesa PWiK piastował przez 28 lat dbając o poprawę jakości usług przedsiębiorstwa. W tym czasie m.in. nadzorował realizację unijnego projektu dotyczącego poprawy gospodarki wodno-ściekowej w mieście Ełku oraz w oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi Ełckiej.

7 odpowiedzi na “Andrzej Sewastianowicz nowym prezesem ełckich „wodociągów””

 1. Konserwator pisze:

  Czy to nie ten facio z Elektryka.

 2. Mieszkaniec Elku pisze:

  Przy okazji, dobrze że Jasak odchodzi. Podobno miliony wydał na uzdatnianie wody a dwa razy w miesiącu trzeba odkamieniać czajnik.

 3. Kontroler pisze:

  W Polsce wszystko możliwe można w ciągu sekundy przerobić handlarza kablami na speca od ścieków i wodociągów.

 4. Anonim pisze:

  28 lat na stołku prezesa, szacun, musiał mieć dobre haki na konkurencje że nikt go z ciepłej posadki nie wykolegował.

 5. Sfrefan pisze:

  Największy problem Prezydenta to spółki i zasiedziali nich prezesi. Jest tworzenie klik i mafii. Kadencyjnosc to podstawa. Ten prezes że strefy to podobno już śpi w miejscu pracy.

 6. Szok pisze:

  W Zemie nigdy nie był kierownikiem tylko zwykłym pracownikiem

Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Kobiet
...
Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015