Aqua Fiesta z MOSiRem już w niedzielę

W najbliższą niedzielę, 12 lipca, na ełckiej plaży miejskiej przy ul. Kolbego 13 rozegrane zostaną dwa maratony: kajakowy i pływacki. Kajakarze zmierzą się na dystansie 5000 metrów, z kolei pływacy będą mieli do pokonania2800 metrów.

 

Maraton pływacki rozpocznie się o godz. 9.30. Do biura zawodów można będzie zgłaszać się od godz. 8. Zawodników obowiązuje limit czasowy. Ten wynosi 90 minut. Osoby płynące w strojach neoprenowych nie wezmą udziału w klasyfikacji końcowej.

 

O godz. 11.30 na wodzie Jeziora Ełckiego zmierzą się kajakarze. Długość trasy wyniesie ok. 5000 metrów. Każdy uczestnik maratonu zobligowany jest do zapoznania się z Regulaminem, który wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zawodów dostępny jest na stronie internetowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Informator ósmoklasisty na rok szkolny 2025/2026
Drodzy Ósmoklasiści, przygotowaliśmy INFORMATOR, który...
Powiat Ełcki Biblioteki szkolne z dofinansowaniem
Powiat Ełcki otrzymał 28 tysięcy złotych w ramach...
Powiat Ełcki Awans zawody nauczycielki
Ewa Orłowska z Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w...
Powiat Ełcki Konkurs wiedzy o HIV i AIDS
Aleksandra Trocka z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015