Barierki ochronne w Siedliskach

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski pozytywnie odpowiedział na prośbę mieszkańców ul. Mlecznej w Siedliskach, którzy zwrócili się o zamontowanie barierek ochronnych przy wspomnianej ulicy. Drogą często przejeżdżają samochody ciężarowe do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów, a także samochody osobowe, więc w trosce o bezpieczeństwo osób mieszkających bezpośrednio przy drodze zamontowano barierki na długości prawie 50 metrów.

 

 

Prace wykonał Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o., a łącznym kosztem 7,8 tys. zł podzieliły się Gmina Ełk oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Eko-Mazury Sp. z o.o.

 

– Bardzo się cieszę ze wspólnego działania na rzecz bezpieczeństwa naszych mieszkańców – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

– Po raz kolejny udowadniamy, że jest możliwa współpraca Gminy Ełk z innymi instytucjami na rzecz lokalnej społeczności.

 

 

 

5 odpowiedzi na “Barierki ochronne w Siedliskach”

 1. Siedliszczanka napisał(a):

  Jaka ul. Mleczna, przecież to Cegielnia.

 2. andbry napisał(a):

  Dobry pan

 3. Dan. napisał(a):

  Wójt nie może się dogadać jednak z preziem humorzastym panie wójcie nie tylko Pan. Humorzasty stracił już pięć narzeczonych. Już on taki jest.

 4. Maria napisał(a):

  To nie są zdjęcia ulicy Mlecznej!!! To Cegielnia!!??

 5. olaf napisał(a):

  A przed czym mają ochronić owe barierki? Chyba przed pędzącymi z góry rowerami bo raczej nie przed 15-tonową ciężarówką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

17 − = 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

21 + = 25

Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015