Bezpłatne czipowanie psów i kotów w Ełku. Sprawdź, gdzie!

Po raz kolejny w Ełku ruszyła akcja bezpłatnego znakowania psów i kotów właścicielskich oraz kotów wolno żyjących. Chcąc skorzystać z tej możliwości, należy należy zgłosić telefonicznie lub osobiście do jednej z trzech wskazanych lecznic.

 

Zabieg wszczepienia mikroczipa będzie wykonywany w trzech ełckich gabinetach weterynaryjnych. To: Przychodnia Weterynaryjna Psokot Pani Ewy Balun z lecznicą przy ul. Adama Mickiewicza 9a lok. u5; Dobrzycka – Guzek Małgorzata Centrum Weterynaryjne „ARS-VET” z lecznicą się przy ul. Suwalskiej 46A oraz Animal Medica A. Sidelnikow, M. Kasztelan spółka cywilna z lecznica przy ul. J. Kochanowskiego 44/ U4. Zabieg trwa kilka sekund, a zwierzę nie reaguje bardziej, niż podczas zwykłego zastrzyku.

 

Numer czipa zostanie wprowadzany do ogólnodostępnej bazy danych na stronie internetowej SAFE-ANIMAL. Przed zabiegiem lekarz weterynarii przekaże opiekunowi zwierzęcia do wypełnienia odpowiedni formularz wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wcześniej należy umówić się z wybranym gabinetem telefonicznie lub osobiście. O zakwalifikowaniu zwierzęcia do akcji wszczepienia czipa decyduje kolejność zgłoszeń. Znakowanie potrwa do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel, jednak nie dłużej niż do 15 grudnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + 7 =

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

26 + = 29

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015