Biznesowa Gazela dla Plastimetu z Ełku

Działający w Ełku od ponad 32 lat producent okien, firma Plastimet, otrzymała wyróżnienie Gazela Biznesu. To kolejny już raz, kiedy tytuł Gazeli wędruje do Plastimetu w rankingu organizowanym przez Puls Biznesu.  Okna Plastimetu można podziwiać w wielu realizacjach w wielu miastach Polski i za granicą, w inwestycjach deweloperskich,  budynkach użyteczności publicznej, galeriach handlowych a także w domach jednorodzinnych.

 

Siłą firmy jest przede wszystkim profesjonalny zespół doradczy, który stale wspiera klientów, oferując indywidualne podejście i fachową pomoc w doborze produktów.

 

Zdobycie tytułu Gazeli Biznesu to efekt pracy całego zespołu pracowników firmy, która konsekwentnie umacnia swoją pozycję.

 

Laureatom gratulujemy i mamy nadzieję, że firma będzie kontynuować swoją działalność, inspirując jednocześnie inne lokalne przedsiębiorstwa.

Galeria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Powiat Ełcki Spotkanie świąteczne w ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej
W okresie przedświątecznym Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015