By droga do szkoły była bezpieczna

Uczniowie ełckich szkół podstawowych w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego skorzystali ze wsparcia w bezpiecznym dotarciu do szkoły zorganizowanego w ramach kolejnej wspólnej akcji ełckiej Straży Miejskiej oraz Policji.

 

Podobnie, jak w latach ubiegłych ełcka Straż Miejska i Policja w Ełku czuwały nad bezpieczną drogą do szkół dzieci i młodzieży. Zgodnie z realizacją działań pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły” od 2 do 6 września mundurowi skupili się szczególnie na patrolowaniu placówek. Celem akcji było wspieranie uczniów w bezpiecznym dotarciu na zajęcia, a także zwrócenie uwagi kierowców na zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w pobliżu miejsc intensywnie uczęszczanych przez dzieci.

 

Działania z pierwszego tygodnia wrześnie popraedziły kontrole terenów przyległych do szkół i przedszkoli, a uwaga mundurowych skupiła się na kwestii zachowania porządku i bezpieczeństwa dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny. Działaniami zostało objętych łącznie 16 ełckich placówek.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015