By droga do szkoły była bezpieczna

Uczniowie ełckich szkół podstawowych w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego skorzystali ze wsparcia w bezpiecznym dotarciu do szkoły zorganizowanego w ramach kolejnej wspólnej akcji ełckiej Straży Miejskiej oraz Policji.

 

Podobnie, jak w latach ubiegłych ełcka Straż Miejska i Policja w Ełku czuwały nad bezpieczną drogą do szkół dzieci i młodzieży. Zgodnie z realizacją działań pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły” od 2 do 6 września mundurowi skupili się szczególnie na patrolowaniu placówek. Celem akcji było wspieranie uczniów w bezpiecznym dotarciu na zajęcia, a także zwrócenie uwagi kierowców na zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w pobliżu miejsc intensywnie uczęszczanych przez dzieci.

 

Działania z pierwszego tygodnia wrześnie popraedziły kontrole terenów przyległych do szkół i przedszkoli, a uwaga mundurowych skupiła się na kwestii zachowania porządku i bezpieczeństwa dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny. Działaniami zostało objętych łącznie 16 ełckich placówek.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Zadbaj o swoje zdrowie
Zachęcamy kobiety do udziału w akcji ,,Chcę mieć pewność, że...
Powiat Ełcki Europejskie staże uczniów „Mechaniaka”
W Hiszpanii trwają właśnie zagraniczne staże zawodowe uczniów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Volkswagen Grup Polska z ogromną karą
Ponad 120 milionów złotych kary nałożył Urząd Ochrony...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015