Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku otworzyło swoje drzwi dla gości

 

Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną. W sobotę 13 kwietnia szkoła otworzyła drzwi i zaprosiła w swoje progi każdego, kto był zainteresowany rozpoczęciem nauki. W ramach wydarzenia można było zobaczyć, jak wygląda służba w różnego rodzaju formacjach mundurowych i porozmawiać o ewentualnej ścieżce kariery z ich przedstawicielami.

 

em

Galeria

6 odpowiedzi na “Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku otworzyło swoje drzwi dla gości”

 1. Widzowie pisze:

  Wspaniała osoba. Już niearaz humorzasty podłączał się ale został zgaszony. Jak wygląda sprawa Szelig i dzierżawy działki dla Państwa. Zrobiło się cicho o tej sprawie która była poruszona na komisji. A państwo Radni dlaczego to opuścili.

 2. Widz. pisze:

  Po pierwsze pani dyrektor poczytać przepisy ubiorcze SZ RP. Oznaczenia stopnia wołają o pomstę do nieba…Pani jest podobnież oficerem, a nawet kurs „zbierania truskawek” zobowiązuje…

 3. Rodzic pisze:

  Rozumiem, że atmosfera „rodzina” i nepotyzm trwa nadal w tej placówce. Wypasiony chorąży postrach naszych dzieci z moich informacji dalej posługuje się rynsztokowym językiem w procesie wychowania młodzieży…Nie polecam.

 4. rodzic pisze:

  szkoda gadać nie polecam.

 5. Marta. pisze:

  A ja polecam bo znam opinie mojego syna. Wspaniała szkoła ucząca życia porządku i kultury. Mój syn nie mówił nigdy nikomu dzień dobry. Dziś zadziwia wspaniałym zachowaniem. Nie dla lalusiow to miejsce.

 6. Ełk pisze:

  LALUŚ, HUMORZASTY… ŁOŁ kÓltura przez duże K…Widzowie 1. rozumiem, że chorąży „czuwa” nad tronem… Trochę więcej pracy nad stylistyką i gramatyką. Pomogą uczniowie 1 klasy…

Powiat Ełcki Komunikat dotyczący pracy urzędu
Informujemy, że 8 czerwca (wtorek) w godz. 7.30- 9.00 wejście...
Powiat Ełcki Uczennica ZS nr 5 w Ełku laureatką ogólnopolskiego konkursu
Gabriela Lis, uczennica Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. K....
Powiat Ełcki Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
Dziś, 4 czerwca, mija kolejna rocznica pierwszych po II Wojnie...
Powiat Ełcki Międzynarodowy Dzień Dziecka
Dziś, 1 czerwca, świętujemy Międzynarodowy Dzień...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015