Czas na przygotowania do Runmageddonu

Mieszkańcy Ełku i okolic mają kolejną okazję, by odbyć trening, który przygotuje ich do zbliżającego się wielkimi krokami Runmageddonu. Organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami otworzył zapisy na treningi przygotowujący do Runmageddonu. Dodatkowo tuż przed majówką na plaży miejskiej w Ełku przygotuje specjalną strefę treningową.

 

Trening w Ełku zaplanowany został na 28 kwietnia. Na plaży miejskiej Mateusz Krawiecki, biegacz przeszkodowy i trener personalny, pokaże tajniki pokonywania niektórych przeszkód oraz ćwiczenia aktywujące odpowiednie mięśnie, potrzebne do pokonywania konstrukcji Runmageddonu, który odbędzie się w pierwszych dniach maja.

 

Oprócz tego od 27 kwietnia do 3 maja w godz. 10 – 21 każdy chętny będzie mógł przetestować swoje fizyczne możliwości i zmierzyć się z przeszkodami Runmageddonu w specjalnie przygotowanej Strefie Treningowej.

 

Trening w Ełku to jedno z dwóch spotkań przygotowujących do Runmageddonu. Uczestników biegu organizatorzy zapraszają również do Olsztyna. Tam trening odbędzie się 22 kwietnia o godz. 15 i 17.

 

Zapisy:
Morderczy Trening Runmageddon R.Ambo Park Olsztyn 22.04.2019 – https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-r-ambo-park-olsztyn-22-04-2019
Morderczy Trening Runmageddon Ełk 28.04.2019 – https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-elk-28-04-2019
Runmageddon Ełk – https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-elk-01-05-2019

 

Fot.: Organizator

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (4/6)
Czwartą inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Darmowe zajęcia dla uczniów i nauczycieli
Rusza akcja darmowych zajęć online dla uczniów i nauczycieli....
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (3/6)
Kolejną inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015