Czas złożyć wniosek o Nagrodę Białej Lilii

Ruszył nabór wniosków w XV edycji konkursu o przyznanie Nagrody Białej Lilii za wybitny wkład w rozwój i promocję miasta Ełku za rok 2020. Wnioski można składać do 31 marca 2021 r.

 

Ideą nagrody jest wyróżnienie osób, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem służą miastu i jego mieszkańcom oraz przyczyniają się do promowania Ełku. Białe Lilie przyznawane są za szczególne osiągnięcia w poprzednim roku kalendarzowym lub za całokształt działalności w 8 kategoriach: Mecenas Sportu, Sportowiec Roku, Nagroda Artystyczna, Mecenas Kultury, Ambasador Ełku, Przedsiębiorca Roku, Postawa Godna Naśladowania oraz Nagroda Specjalna.

Nagroda przyznawana jest na wniosek: Prezydenta Miasta Ełku, Przewodniczącego Rady Miasta Ełku lub grupy 5 Radnych, innych organów administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych, społecznych, gospodarczych, zawodowych, związkowych, mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich oraz grupy 25 pełnoletnich ełczan. Wnioski można złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Ełku lub przesłać pocztą. Termin mija do 31 marca.

Jedna odpowiedź do “Czas złożyć wniosek o Nagrodę Białej Lilii”

  1. Remek pisze:

    Jestem za żeby lilię otrzymał Andruk. To na odchodne.

Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Kobiet
...
Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015