Czasowe zmiany w trasie autobusów MZK

W związku z rozpoczęciem prac remontowych odcinka drogi krajowej nr 16d, od 27 maja 13 czerwca wyłączony będzie z ruchu odcinek tej drogi od ronda (ul. Kajki) do ronda (kierunek Olecko). W związku z tym dla linii nr 3, 6 i 14 Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ełku zostanie wyłączony z ruchu przystanek nr 220 Siedliska (osiedle Bajkowe) oraz dla linii nr 6 i 14 dodatkowo przystanek nr 02 Tuwima.

 

– W tym okresie ruch autobusów komunikacji miejskiej będzie przekierowany z ulicy Kajki w kierunku Olecka przez rondo przy osiedlu Konieczki, zaś w przeciwnym kierunku przez rondo 11-go Listopada – informuje Rafał Galicki, z-ca kierownika wydziału przewozów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ełku. – Konieczność takich objazdów spowoduje opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w stosunku do rozkładów jazdy.

 

tt

Jedna odpowiedź do “Czasowe zmiany w trasie autobusów MZK”

  1. logo pisze:

    Jakim trzeba być kretynem aby zlecać rozbiórkę szaletu w centralnym punkcie miasta, w godzinach największego natężenia ruchu. Na zachodzie takie prace wykonuje się albo wieczorem, albo w ogóle w nocy. Mentalnie osoba za to odpowadająca jest w ciemnej epoce PZPRu.

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015