Dłuższy termin składania wniosków – „Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator”

Małe i średnie przedsiębiorstwa z Warmii i Mazur mogą wziąć udział w projekcie „Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator”. Termin składania wniosków przedłużony został do 31 października 2019. Projekt realizowany jest przez cztery ośrodki. Jednym z nich jest Park Naukowo-Technologiczny w Ełku.

 

Celem projektu jest osiągnięcie zdolności samodzielnego działania na rynku przez 53 innowacyjne MŚP województwa warmińsko-mazurskiego, które są w początkowej fazie rozwoju działalności (do 3 lat). Cztery ośrodki innowacji Warmii i Mazur w okresie 05.2019r. – 04.2021 r. realizują program inkubacji przedsiębiorstw, który służy dostarczeniu MŚP potrzebnych usług dla zapewnienia bieżącego funkcjonowania oraz usług specjalistycznych dla rozwoju produktów/usług, a także umocnienia pozycji rynkowej.

 

 

Projekt jest realizowany w partnerstwie przez 4 ośrodki zajmujące się na co dzień wsparciem biznesu: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Park Naukowo-Technologiczny w Ełku, Inkubator Przedsiębiorczości w Biskupcu oraz Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz generator wniosków dostępne są na stronie internetowej Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015