Do kogo tym razem trafią Nagrody Białej Lilii?

Po raz kolejny wyróżnione zostaną osoby, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem służą miastu i jego mieszkańcom oraz przyczyniają się do promowania Ełku. Trwa nabór wniosków w XIII edycji konkursu o przyznanie Nagrody Białej Lilii.

Nagrody przyznawane są osobom fizycznym, prawnym i innym podmiotom za szczególne osiągnięcia w poprzednim roku kalendarzowym lub za całokształt działalności w 8 kategoriach: Mecenas Sportu; Sportowiec Roku; Nagroda Artystyczna; Mecenas Kultury; Ambasador Ełku; Przedsiębiorca Roku; Postawa Godna Naśladowania oraz Nagroda Specjalna.

 

Nagrody przyznane zostaną za wybitny wkład w rozwój i promocję Ełku w roku 2018. Wnioski wskazujące kandydatów do wyróżnienia mogą składać m.in. organizacje pozarządowe, społeczne, gospodarcze, zawodowe i związkowe oraz grupy 25 pełnoletnich osób fizycznych, stale zamieszkałych na terenie Ełku.

 

Szczegółowe informacje dostępne są w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, pokój nr 380 (III poziom), tel. (87) 73 26 192.

3 odpowiedzi na “Do kogo tym razem trafią Nagrody Białej Lilii?”

  1. Jola pisze:

    Kogo humorzasty naznaczy to lilia jego. Tu oporni albo nie popierający w wyborach nie mają szans.

  2. Artur pisze:

    Podobnie jak z potancowkami dla seniorów. Chodzi o pozyskiwanie wyborcow. Niedługo trzeba będzie rozbudować scenę. Mało znaczącą propagandowa nagroda.

  3. Jan pisze:

    Nagroda bez prestiżu.

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015