Dobrego humoru w Ełku nie zabraknie. Rusza „Mulatka”.

Kabaret Młodych Panów, Ciach, Smile, PUK, K2, Nowaki i Kwartet Okazjonalny – tak wygląda lista gwiazd, które uświetnią tegoroczna edycję Mazurskiego Lata Kabaretowego „Mulatka”. W najbliższych dniach dobrego humoru w Ełku nie zabraknie.

 

Pierwsze skecze obejrzymy w czwartek 23 lipca. O godz. 17 w sali widowiskowej Ełckiego Centrum Kultury rozpocznie się pierwsza część konkursu o Nagrodę Grand Prix. Zmagania młodych kabaretów oceniać będą: Grzegorz Miecugow, Jacek Fedorowicz, Leszek Jenek i Czesław Tenor Jakubiec. „Mulatka” potrwa do 26 lipca.

 

W ramach w galerii Ślad będzie można obejrzeć wystawę rysunków Jacka Fedorowicza. Jej wernisaż odbędzie się w czwartek o godz. 20. Godzinę później w amfiteatrze wystąpią: Kabaret Młodych Panów i Kabaret Ciach. O godz. 22.30 na tarasie ECK rozpocznie się koncert zespołu 48h.

 

W piątek o godz. 17 swoje programy zaprezentują kabarety walczące o Nagrodę Grand Prix. Natomiast o godz. 21 w amfiteatrze bawić nas będą: Kabaret Smile i PUK. O godz. 22.30 na tarasie ECK rozpocznie się Warchlak Jam Session.

 

Mulatkową sobotę zainauguruje „Śniadanie w Amfiteatrze. Rozpocznie się ono o godz. 11. Kabarety zmierzą się w konkursie o Nagrodę Publiczności. Ich zadaniem będzie zaprezentowanie skeczu na zadany wcześniej temat. Laureatów tegorocznej edycji festiwalu poznamy o godz. 17. O godz. 21 rozpocznie się „Multikabareton”. W amfiteatrze wystąpią kabarety: K2, Nowaki, Kwartet Okazjonalny. Koncert poprowadzi Piotr Bałtroczyk. O godz. 22.30 do zabawy na tarasie ECK zaprosi DJ P&P.

 

Na niedzielę 26 lipca Ełckie Centrum Kultury proponuje „Kino Uśmiechu”. W sali widowiskowej wyświetlone zostaną filmy dla dzieci, młodzieży i dorosłych: „Mikołajek na wakacjach”, „Sklep dla samobójców” oraz „Dumni i wściekli”. Seanse zaplanowano na godz.: 13, 17 i 19.

 

kk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015