Dzień Wszystkich Świętych – Zmiany w organizacji ruchu

W związku z Dniem Wszystkich Świętych na ulicach Ełku wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy. Zmiany obowiązywać będą od 31 października do 1 listopada. Teren giełdy samochodowej zostanie udostępniony jako parking.

 

Jak co roku w związku z Dniem Wszystkich Świętych, w okolicach ełckich cmentarzy, zostaną wprowadzone zmiany organizacji ruchu drogowego. Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać od godz. 17.00 w dniu 31 października do 1 listopada, do godz. 21.00. Tymczasowe zmiany dotyczą ulic: Targowej, Kochanowskiego, Cmentarnej, Norwida, Towarowej oraz Matejki.

 

Na ul. Targowej i Kochanowskiego:
• zachowany zostanie ruch dwukierunkowy,
• na wyjazdach z targowiska, „Kauflandu” i domu towarowego „ATU” i budynku przy ul. Targowa 10 wprowadzony zostanie nakaz jazdy w prawo.
ul. Cmentarna:
• zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów na całej długości (od ul. Kochanowskiego do ul. Norwida). Zamknięty zostanie również przejazd kolejowy przy ul. Cmentarnej.
ul. Norwida:
• wyłączony z ruchu odcinek w okolicy Cmentarza nr 1 ( w związku z aktualnie prowadzoną budową drogi ul. Norwida)
ul. Towarowa:
• w rejonie Cmentarza nr 2 na całej długości ul. Towarowej (od przejazdu kolei wąskotorowej do skrzyżowania ul. Okrężna – Strefowa) po obu stronach jezdni obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się na jezdni.
ul. Matejki:
• po stronie cmentarza zostaną ustawione znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się) z tabliczkami „dotyczy jezdni”. Po stronie przeciwnej, na całej długości zostaną ustawione znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się).

 

UWAGA! W dniu 1 listopada teren giełdy samochodowej zostanie udostępniony jako parking. Handel może odbywać się tylko w wyznaczonych miejscach.

 

Wzmożone patrole Straży Miejskiej w Ełku w okolicach cmentarza! Od 29 października do 1 listopada Straż Miejska w Ełku uruchamia dyżury 24 godzinne. W ramach których, w tym okresie, pojawią się wzmożone patrole w okolicach cmentarzy, natomiast przynajmniej jeden patrol będzie stale obecny na terenie cmentarza komunalnego w Ełku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Kobiet
...
Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015