Ekscytujący Festiwal Zimna w Ełku – Spotkanie z ColdManem

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie trwające przez 3 dni, które obfitować będzie w fascynującą wiedzę i bezpośredni kontakt z chłodem, ukazując jego wpływ na ludzki organizm. Głównym prowadzącym tego wyjątkowego festiwalu jest nie kto inny jak Valerjan Romanovski, znany szeroko jako ColdMan

 

10.11 PIĄTEK: Miejsce: ECK Godzina: 18:00 W piątek wieczorem, w ECK, odbędzie się premiera najnowszego filmu Valerjana pt. „Ludzie zimnej wody, Siła umysłu”, a także będzie miała miejsce prezentacja jego najnowszej książki zatytułowanej „Terapia Zimnem”. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich i nie wymaga opłat!

 

11.11 SOBOTA: Miejsce: Plaża Miejska (ul. Parkowa) Godzina: 12:30 Sobota to dzień pełen inspirujących wykładów oraz wspólnego morsowania z Valerjanem na plaży miejskiej. Dodatkowo, ColdMan osobiście wprowadzi jedną osobę w stan hipotermii, co będzie niezapomnianym doświadczeniem. Wstęp jest darmowy!

 

12.11 NIEDZIELA: Pod czujnym okiem Valerjana oraz wykwalifikowanego ratownika medycznego, odbędzie się godzinne morsowanie w balii z lodem . To wyjątkowa okazja, aby poznać reakcje własnego organizmu na ekstremalne ochłodzenie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli w pełni świadomie przejść przez proces hipotermii i jej przezwyciężania. Wydarzenie jest płatne i kosztuje 500 zł za osobę. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Aby zapisać się na to niezwykłe doświadczenie, prosimy o kontakt pod adresem: zahartowani.elk@gmail.com

 

Nie przegap okazji na wyjątkową podróż po świecie zimna, przy okazji oglądając premierowy film, ucząc się fascynujących wykładów i samemu przechodząc przez morsowanie. Miejsca są ograniczone, dlatego warto się śpieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz!

 

Katarzyna Wójcik

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015