Ekscytujący Festiwal Zimna w Ełku – Spotkanie z ColdManem

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie trwające przez 3 dni, które obfitować będzie w fascynującą wiedzę i bezpośredni kontakt z chłodem, ukazując jego wpływ na ludzki organizm. Głównym prowadzącym tego wyjątkowego festiwalu jest nie kto inny jak Valerjan Romanovski, znany szeroko jako ColdMan

 

10.11 PIĄTEK: Miejsce: ECK Godzina: 18:00 W piątek wieczorem, w ECK, odbędzie się premiera najnowszego filmu Valerjana pt. „Ludzie zimnej wody, Siła umysłu”, a także będzie miała miejsce prezentacja jego najnowszej książki zatytułowanej „Terapia Zimnem”. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich i nie wymaga opłat!

 

11.11 SOBOTA: Miejsce: Plaża Miejska (ul. Parkowa) Godzina: 12:30 Sobota to dzień pełen inspirujących wykładów oraz wspólnego morsowania z Valerjanem na plaży miejskiej. Dodatkowo, ColdMan osobiście wprowadzi jedną osobę w stan hipotermii, co będzie niezapomnianym doświadczeniem. Wstęp jest darmowy!

 

12.11 NIEDZIELA: Pod czujnym okiem Valerjana oraz wykwalifikowanego ratownika medycznego, odbędzie się godzinne morsowanie w balii z lodem . To wyjątkowa okazja, aby poznać reakcje własnego organizmu na ekstremalne ochłodzenie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli w pełni świadomie przejść przez proces hipotermii i jej przezwyciężania. Wydarzenie jest płatne i kosztuje 500 zł za osobę. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Aby zapisać się na to niezwykłe doświadczenie, prosimy o kontakt pod adresem: zahartowani.elk@gmail.com

 

Nie przegap okazji na wyjątkową podróż po świecie zimna, przy okazji oglądając premierowy film, ucząc się fascynujących wykładów i samemu przechodząc przez morsowanie. Miejsca są ograniczone, dlatego warto się śpieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz!

 

Katarzyna Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 8 = 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

59 − 53 =

Powiat Ełcki Mikołajkowy Autobus Radia 5
Starostwo Powiatowe w Ełku, jak co roku, uczestniczyło w akcji...
Powiat Ełcki Znamy mistrzów powiatu ełckiego w szachach szybkich
Maja Budnicka z Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w...
Powiat Ełcki Podnieśli swoje kwalifikacje
Uroczyste zakończenie kwalifikacyjnych kursów zawodowych odbyło...
Powiat Ełcki Podpisanie umowy patronackiej
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015