Ełccy policjanci świętowali

W Ełckim Centrum Kultury odbyły się w piątek 9 sierpnia uroczystości związane z obchodami 100 rocznicy powołania Policji Państwowej. Była to okazja do wręczenia funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Ełku odznaczeń i awansów na wyższe stopnie służbowe.

 

Rodzicom policjantów wyróżniających się w służbie wręczone zostały Listy Gratulacyjne. W ten sposób Komendant Powiatowy Policji w Ełku inspektor Paweł Szyperek podziękował rodzinom funkcjonariuszy za trud włożony w ich wychowanie oraz za zaangażowanie i profesjonalizm, jakim wykazują się ich dzieci podczas wykonywania zadań służbowych.

 

Nie zabrakło też przyznawanych od 2008 roku przez prezydenta miasta Ełku nagród finansowych policjantom osiągającym najlepsze wyniki w pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta. Jest to wyraz uznania za zaangażowanie oraz inicjatywę w codziennej pracy, ale również wzorowo realizowane zadania z zakresu służby prewencyjnej.

 

Źródło: UM Ełku

3 odpowiedzi na “Ełccy policjanci świętowali”

  1. ......... pisze:

    Nagrody dla osiągających najlepsze wyniki w służbie??? JASNE JAK bym w tej formacji nie służył to może bym uwierzył Ogólnie nie wychylać się i robić ślepo co ci karzą, nie stwarzać problemów wtedy może dostaniesz nagrodę. Dobrze że już z tym skończyłem

  2. fiodor pisze:

    wynagradzac pienieznie za czyjas prace-SZCZYT GLUPOTY… Wszyscy ciezko pracujemy i nikt nas za to dodatkowo nie wynagradza! panie wlodarzu-ze swojej kieszonki nagradzaj….Pomocy z ich strony nigdy nie ma,tylko sa kary! Nadurzycia i niekompetentnosc az huczy.do wiadomosci nagradzaczom.

  3. fiodor pisze:

    wynagradzac pienieznie za czyjas prace-SZCZYT GLUPOTY… Wszyscy ciezko pracujemy i nikt nas za to dodatkowo nie wynagradza! panie wlodarzu-ze swojej kieszonki nagradzaj….Pomocy z ich strony nigdy nie ma,tylko sa kary! Naduzycia i niekompetentnosc az huczy.do wiadomosci nagradzaczom.

Powiat Ełcki Volkswagen Grup Polska z ogromną karą
Ponad 120 milionów złotych kary nałożył Urząd Ochrony...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy odwiedzili starostwo
Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia władze powiatu oraz...
Powiat Ełcki Młodzież ratuje życie
Szkolny Klub Ratownika „Cor” zorganizował Międzyszkolny Konkurs...
Powiat Ełcki ,,Cooltura Słowa”
,,Cooltura Słowa” to hasło tegorocznej kampanii ,,Przemocy STOP....
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015