Ełccy policjanci świętowali

W Ełckim Centrum Kultury odbyły się w piątek 9 sierpnia uroczystości związane z obchodami 100 rocznicy powołania Policji Państwowej. Była to okazja do wręczenia funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Ełku odznaczeń i awansów na wyższe stopnie służbowe.

 

Rodzicom policjantów wyróżniających się w służbie wręczone zostały Listy Gratulacyjne. W ten sposób Komendant Powiatowy Policji w Ełku inspektor Paweł Szyperek podziękował rodzinom funkcjonariuszy za trud włożony w ich wychowanie oraz za zaangażowanie i profesjonalizm, jakim wykazują się ich dzieci podczas wykonywania zadań służbowych.

 

Nie zabrakło też przyznawanych od 2008 roku przez prezydenta miasta Ełku nagród finansowych policjantom osiągającym najlepsze wyniki w pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta. Jest to wyraz uznania za zaangażowanie oraz inicjatywę w codziennej pracy, ale również wzorowo realizowane zadania z zakresu służby prewencyjnej.

 

Źródło: UM Ełku

3 odpowiedzi na “Ełccy policjanci świętowali”

  1. ......... pisze:

    Nagrody dla osiągających najlepsze wyniki w służbie??? JASNE JAK bym w tej formacji nie służył to może bym uwierzył Ogólnie nie wychylać się i robić ślepo co ci karzą, nie stwarzać problemów wtedy może dostaniesz nagrodę. Dobrze że już z tym skończyłem

  2. fiodor pisze:

    wynagradzac pienieznie za czyjas prace-SZCZYT GLUPOTY… Wszyscy ciezko pracujemy i nikt nas za to dodatkowo nie wynagradza! panie wlodarzu-ze swojej kieszonki nagradzaj….Pomocy z ich strony nigdy nie ma,tylko sa kary! Nadurzycia i niekompetentnosc az huczy.do wiadomosci nagradzaczom.

  3. fiodor pisze:

    wynagradzac pienieznie za czyjas prace-SZCZYT GLUPOTY… Wszyscy ciezko pracujemy i nikt nas za to dodatkowo nie wynagradza! panie wlodarzu-ze swojej kieszonki nagradzaj….Pomocy z ich strony nigdy nie ma,tylko sa kary! Naduzycia i niekompetentnosc az huczy.do wiadomosci nagradzaczom.

Powiat Ełcki Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wczoraj 14 października odbyły...
Powiat Ełcki Wizyta gości z Irlandii
Dziś w Starostwie Powiatowym w Ełku gościliśmy Pana Paula Quinna,...
Powiat Ełcki Polepsza się stan naszych dróg
Wczoraj w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku Wojewoda...
Powiat Ełcki Nasze szkoły coraz atrakcyjniejsze
Wczoraj odbyło się oficjalne oddanie do użytku nowych pracowni w...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015