Ełccy sportowcy odebrali stypendia, nagrody i wyróżnienia

38 osób reprezentujących Ełk na arenie sportowej uhonorowanych zostało stypendiami, nagrodami i wyróżnieniami. To wyraz uznania zawodnikom i trenerom za wyniki. Dzisiaj (8 kwietnia) w ełckim ratuszu sportowcy odebrali w sumie: 33 stypendia, 3 nagrody i 2 wyróżnienia.

 

Stypendyści:
Adrian Krukowski – zawodnik Miejskiego Klubu Bokserskiego Mazur Ełk: 1 miejsce – Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kętrzynie (Warmińsko – Mazurski Związek Boksu Amatorskiego) – II 2018; 3 miejsce – MPJ (Polski Związek Bokserski) w Ciechocinku – III 2018; 1 miejsce – Gala Boksu (Warmińsko – Mazurski Związek Boksu Amatorskiego) – IX 2018; 1 miejsce – III Turniej Bokserski „Równać szanse” – X 2018; 3 miejsce –Puchar Polski (Polski Związek Bokserski) – XI 2018
Szymon Czapliński (junior) – zawodniki Stowarzyszenia „Masakra”: 1 miejsce – MP w Wyciskaniu Leżąc w Sosnowcu – X 2018; 1 miejsce – MP w Trójboju Siłowym Klasycznym – IV 2018
Dominik Kurgan (junior) – zawodnik Ełckiego Klubu Karate Kyokushin: 5-8 miejsce – ME Młodzieżowców w Budapeszcie – XI 2018; 1 miejsce – MPJ w Ełku- XI 2018
Kinga Mierzejewska (młodzieżowiec) – zawodniczka Ełckiego Klubu Karate Kyokushin: 3 miejsce – ME Młodzieżowców w Budapeszcie – XI 2018; 2 miejsce – MP Młodzieżowców w Ełku- XI 2018; Udział – MP Seniorów Open – Tarnowskie Góry – X 2018
Maciej Zinówka (junior) – zawodnik Ełckiego Klubu Karate Kyokushin: Udział w MEJ we Wrocławiu – V 2018; 2 miejsce MPJ – Ełk – XI 2018; 2 miejsce Puchar Polski Juniorów w Szczecinku – XII 2018
KalinaPerczak (junior młodszy) – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego MOS w Ełku: 2 miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kruszwica – VII 2018 (4xKJM); 3 miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Kruszwica – VII 2018 (2 x KJM)
Klaudia Pankratiew (młodzieżowiec) – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego MOS w Ełku: 12 miejsce – Mistrzostwa Świata do lat 23 – Poznań – VII 2018; 2 miejsce – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – Poznań – VII 2018
Wiktor Grzegorczyk (junior młodszy) – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego MOS w Ełku: 3 miejsce – 400 m styl dowolny – MPJ – Ostrowiec Św. – VII 2018; 5 miejsce – 200 m styl dowolny – MPJ – Ostrowiec Św. – VII 2018; 5 miejsce – 1500 m styl dowolny – Grand Prix – Puchar Polski – Oświęcim – X 2018; 3 miejsce – w klasyfikacji generalnej juniorów l. 16 – Grand Prix – Puchar Polski – Oświęcim – X 2018; 2 miejsce – w klasyfikacji generalnej juniorów l. 16 – styl dowolny– Grand Prix – Puchar Polski – Oświęcim – X 2018; 3 miejsce – 400 m styl dowolny – Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat – Gorzów Wlkp. – XII 2018; 4 miejsce – 200 m styl dowolny – Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat – Gorzów Wlkp. – XII 2018; 3 miejsce – 1500 m styl dowolny – Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat – Gorzów Wlkp. – XII 2018
Sebastian Kosiorek – trener Uczniowskiego Klubu Sportowego MOS w Ełku za wyniki sportowe zawodników: K.Pankratiew, Ł. Zuba, A. Zielapuhy, D. Seroki, M. Synowca, R. Redlina, S. Piekraskiego, A. Sinochy.
Paweł Żabiński – trener Uczniowskiego Klubu Sportowego MOS w Ełku za wyniki sportowe zawodników: J. Bagińskiego, K. Perczak, I. Pajewskiej, W. Gredel, A. Kosiorek, D. Chrościelewskiego.
Igor Makal – trener Uczniowskiego Klubu Sportowego MOS w Ełku za wyniki sportowe zawodników: W. Grzegorczyka, M. Kacperskiego, K. Przybysza.
Zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego „MAZUR” Ełk

 

Nagrody przyznano:
Remigiuszowi Karpińskiemu – trenerowi Ełckiego Klubu Karate Kyokushin za wyniki sportowe zawodników: O. Sosnowskiego, M. Zinówko, D. Kurgana, M. Begicz, K. Mierzejewskiej, A. Prokudy, E. Prokudy
Monice Kulikowskiej – zawodniczce Stowarzyszenia „Masakra”: 1 miejsce w Kat. Weteran – Mistrzostwa Europy  federacji WKSF – Portugalia – XI 2018 (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell); 1 miejsce w Kat. Profesjonalna – Mistrzostwa Europy  federacji WKSF – Portugalia – XI 2018 (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell)
Dawidowi Dobkowskiemu – zawodnikowi Stowarzyszenia Amp Futbol oraz klubu START Białystok: Ampfutbol Ekstraklasa-udział w Mistrzostwach Świata (7. miejsce)- XI 2018 Meksyk; 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy (rzut oszczepem) – VI 2018

 

Wyróżnienia przyznano:
Dominice Skowrońskiej – zawodniczce Stowarzyszenia „Masakra”: 1 miejsce – MPJ w Trójboju Siłowym w Warszawie – XII 2018
Danielowi Sarr – Malinowskiemu – zawodnikowi klubu KS AZS AWFiS Gdańsk: 1 miejsce sztafeta – MPJ – Suwałki VI 2018; 3 miejsce 400 m – MPJ – Włocławek – VI 2018; 13 miejsce  jako rezerwa 4×400 m – Mistrzostwa Świata Juniorów – Tampere – VII 2018

 

Źródło: UM Ełku

Jedna odpowiedź do “Ełccy sportowcy odebrali stypendia, nagrody i wyróżnienia”

  1. Elczanim pisze:

    Ciekawe za co dostał Mazur Elk za to że są i tylko są A może za to ze umieją robić z siebie gwiazdy A może za to że są prawie na końcu tabeli.

Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Imperium Siły, w kategorii męskiej oraz Przedsiębiorstwo...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi już jutro !
Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Ełku odbyło się losowanie...
Powiat Ełcki Zgłoś drużynę na X Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania swoich...
Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015