Ełcka Karta Seniora cieszy się powodzeniem - Wiadomości Fakty Wydarzenia Ełk | dm.elk.pl | Wiadomości Fakty Wydarzenia Ełk | dm.elk.pl
Ełcka Karta Seniora cieszy się powodzeniem

Już ponad 2800 osób w wieku 60+ korzysta z Ełckiej Karty Seniora, a tym samym z systemu ulg i zniżek udzielanych przez miejskie jednostki organizacyjne oraz prywatnych przedsiębiorców. Od 1 kwietnia 2016 roku wydano w sumie 2847 kart, a do akcji przystąpiło 33 partnerów, w tym 30 prywatnych przedsiębiorców.

 

Ełcka Karta Seniora przyznawana jest bez względu na status materialny. Otrzymać ją można bezpłatnie i na czas nieokreślony. Karta przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 60 rok życia i są zameldowane na terenie Miasta Ełku.

 

Karta uprawnia posiadacza m.in. do 25 procent zniżki od przysługującego biletu na usługi oferowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku: korty, lodowisko, park wodny, park linowy, siłownia, sauna, fitness, nauka pływania. Seniorzy z kartą za korzystanie z oferty Muzeum Historycznego w Ełku ponoszą jedynie połowę kosztów, a 20 procent zniżki proponuje im Ełckie Centrum Kultury na wydarzenia, których jest wyłącznym organizatorem. Oferta ECK to również tańsze bilety na seanse w kinie ECK.

 

Wnioski o wydanie karty można składać w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku, za pomocą poczty elektronicznej na adres: j.pajko@um.elk.pl oraz wysyłając pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Ełku Wydział Polityki Społecznej, ul. Piłsudskiego 2, pokój nr 15 z dopiskiem „Ełcka Karta Seniora”.

 

rm

Jedna odpowiedź do “Ełcka Karta Seniora cieszy się powodzeniem”

 1. Zapytanie napisał(a):

  Witam serdecznie .
  Czy mieszkańcom GMINY Ełk spełniającym wymaganie wieku też przysługuje coś podobnego??

 • SPOTKAJMY SIĘ W EŁKU – ROBERT BIEDROŃ: Stanislaw

  Mamy jednego pisiora więcej, prawda panie prezio. ...

 • NOWA ŚCIEŻKA ROWEROWA NAD JEZIOREM EŁCKIM – ZAMKOWA – CHRUŚCIELE: Wyborca

  Oficjalnym kandydatem PiS na prezydenta Ełku w wy ...

 • PODPISANO UMOWĘ NA PROJEKT I BUDOWĘ OSTATNIEGO ODCINKA DROGI S61: Janusz

  Na stronie PIS oficjalnie podano że kandydatem P ...

 • „WŁĄCZ DEMOKRACJĘ” – KSIĄŻKA DLA KACZYŃSKIEGO. ROBERT BIEDROŃ W EŁKU: Hubert

  Pan Biedroń przypomniał że mamy piękne mądre ...

 • SPOTKAJMY SIĘ W EŁKU – ROBERT BIEDROŃ: Alina Elk

  Biedron otworzył nam kobietom ełckim oczy. Kobie ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015