Ełcki projekt aspiruje do tytułu Cud Funduszy Europejskich

Do 4 sierpnia możemy głosować w konkursie „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Do nagrody głównej w kategorii „rewitalizacja” kapituła konkursu nominowała projekt „Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej”.

 

Do udziału w konkursie zgłoszonych zostało 195 projektów. O zwycięstwo rywalizuje 21. Wśród nich znalazło się „Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej”, w którym metoda streetworkingu wykorzystana została do aktywizacji osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. Założeniem tej metody jest wyjście z murów urzędów na ulice miasta, by z marginalizowanymi osobami pracować w ich codziennym otoczeniu.

 

Projekt realizowany jest przez samorząd miasta wspólnie z Ełcką Grupą Animacji i Pedagogiki Społecznej „Alternatywa”. Głosować na niego można za pośrednictwem strony: https://polskapieknieje.gov.pl.

 

tt

 

Fot.: Arch. ECRS

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Powiat Ełcki Spotkanie świąteczne w ŚDS w Nowej Wsi Ełckiej
W okresie przedświątecznym Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Wsi...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, Dyrektorzy wszystkich typów szkół i...
Powiat Ełcki Powiat Ełcki – edukacja, która uskrzydla
Rozwój, który inspiruje Powiat Ełcki od lat inwestuje w...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015