Ełcki sztab WOŚP jest już zarejestrowany

Mamy zgodę od Jurka Owsiaka na utworzenie Sztabu #3927 – mówi Emilia Borawska szefowa ełckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Przy tej edycji wspiera nas Stowarzyszenie Adelfi.

 

To nie jedyna zmiana organizacyjna. Kolejną jest adres siedziby sztabu. Nad przygotowaniem zbliżającego się finału ełczanie pracują w kamienicy przy ul. Małeckich 3, w sali 10.3 (sala komputerowa na I piętrze).

 

– W ramach zbliżającego się finału Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy będzie można wspierać już w grudniu – zapowiada Emilia Borawska. – W połowie grudnie przy okazji różnego rodzaju wydarzeń, jakie odbywać się będą na terenie Ełku, pojawią się stacjonarne skarbony.

 

Znamy już termin naboru wolontariuszy. Rozpocznie się on 19 listopada. Zainteresowanych sztab zaprasza do obserwowania mediów społecznościowych. Tam na bieżąco będą ukazywały się wszelkie informacje na ten temat.

 

– W tej chwili jesteśmy na etapie poszukiwania partnerów i współorganizatorów styczniowego finału – mówi szefowa ełckiego sztabu WOŚP. – Już dołączyła do nas grupa nowych osób. Duże zaangażowanie zadeklarowało już m.in. Centrum Edukacji Mundurowej w Ełku. Dodatkowo cieszy nas, że w gronie przyjaciół WOŚP nie zabraknie również w tym roku wsparcia osób i firm, na które do tej mogliśmy liczyć przy każdej z poprzednich edycji.

 

Finał odbędzie się na początku stycznia. Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod batutą Jurka Owsiaka zagra pod hasłem : „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha.”

 

em

2 odpowiedzi na “Ełcki sztab WOŚP jest już zarejestrowany”

  1. Wspaniałe państwo pisze:

    uczy wspaniałego dziadowania

  2. czesław pisze:

    Ty dajesz 2 lub 5 zł , a żona Złotego Melona co miesiąc bierze 12.000 zł.

Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Prostkach
Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu leśnego w Prostkach, w...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Marcinowie
Uroczyste otwarcie odnowionej świetlicy wiejskiej wraz z terenem...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Reglu
Uroczyste otwarcie zmodernizowanej plaży wiejskiej w Reglu, w gminie...
Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015