Ełckie lodowisko podsumowało dziewiąty sezon

Ponad 21 tys. osób skorzystało w ostatnim sezonie z krytego lodowiska w Ełku. Obiekt czynny był od 23 listopada do 11 marca. Ełczanie i turyści korzystają z niego już od dziewięciu sezonów.

 

Według danych z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku był to kolejny bardzo dobry sezon pod względem ilości osób, które aktywnie spędzały czas na miejskim lodowisku. Łącznie przez ten okres z obiektu skorzystało 21 tys. 543 mieszkańców naszego miasta i turystów.

 

To był już dziewiąty sezon, w którym mieszkańcy Ełku mogli korzystać z lodowiska usytuowanego w specjalnej hali namiotowej zlokalizowanej przy stadionie miejskim. Lodowisko jest oświetlone i nagłośnione. Posiada budynek szatniowo-sanitarny i zamykane szafki.

 

W tym sezonie lodowisko cieszyło się dużą popularnością, zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych oraz dzieci. W zasadzie, co roku obserwuje się wzrost zainteresowania aktywnością sportową wśród mieszkańców miasta i okolic.

Jedna odpowiedź do “Ełckie lodowisko podsumowało dziewiąty sezon”

  1. Mieszkaniec. Konieczki pisze:

    Elczan interesuje ile dopłaca do tego Lodowiska najbardziej zadłużone miasto w Regionie. Dług obecny zbliża się do 150 mln.

Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015