Ełckie wydarzenia z wyróżnieniem „Produkt Warmia Mazury”

Odbywające się w Ełku co roku „Mazurskie Zawody Balonowe” oraz Festiwal Sztuk Pirotechnicznych „Ełk, Ogień i Woda” znalazły się w gronie dziewięciu laureatów XI edycji projektu „Produkt Warmia Mazury”.

 

„Produkt Warmia Mazury” to certyfikat podkreślający wysoką jakość usług i produktów oferowanych przez podmioty działające na Warmii i Mazurach. Ważne jest również wyróżnienie osób i firm, które w codziennej pracy inspirują się ciągłym rozwojem, wymianą doświadczeń czy zwiększaniem konkurencyjności. Wpisując się jednocześnie w bogactwo kulturowe, społeczne, historyczne oraz przyrodnicze Warmii i Mazur.

 

XV Festiwal Sztuk Pirotechnicznych „Ełk, Ogień i Woda” to jeden z największych festiwali pirotechnicznych w Polsce. Konkursowym zmaganiom pirotechników walczących o Nagrodę Grand Prix festiwalu towarzyszą pokazy kuglarzy, szczudlarzy i tancerzy ognia. Nie brakuje też koncertów w wykonaniu gwiazd sceny muzycznej.

 

XII Mazurskie Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Miasta Ełku to jedyne takie wydarzenie w regionie z udziałem załóg międzynarodowych. W programie co roku znajdują się m.in. loty balonowe, koncerty, wieczorny pokaz balonów i parada baloniarzy ulicami miasta. Tegoroczna edycja została wzbogacona o fotobudkę, z której uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać bezpłatnie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015