Ełczanie powiedzą, co myślą o swoim mieście

Jakie atuty miasta widzą ełczanie? Jakie problemy zauważają żyjąc w Ełku i jakie mają pomysły na ich rozwiązanie? Ełcki ratusz sprawdzi, co myślimy o mieście, w którym mieszkamy. Swoją opinię można wyrazić za pośrednictwem ankiety dostępnej na stronie internetowej Urzędu Miasta Ełku.

 

Ankieta ma pokazać, jak ełczanie widzą i oceniają rozwój miasta. Służyć ma temu skala ocen od 1 do 5 przyznawanych m.in. za jakość opieki społecznej oraz stan ulic i chodników.

 

tt

13 odpowiedzi na “Ełczanie powiedzą, co myślą o swoim mieście”

 1. tutejszy pisze:

  Już widzę te pozytywne ankiety !

 2. Mieszkaniec pisze:

  Jako Elczanin tu urodzony mogę powiedzieć jedno odpicowane od zewnątrz miasto pustynia inwestycyjna żadnych nowych firm od 12 lat. Od tyłu miasta mieszkańcy mówią Czeczenia.Wszyscy zdolni, sprytnie wyuczeni uciekli zostali młodzi którym sytuacja nie pozwala. Np starzy rodzice. To jest efekt 12 lat rządów. Nakarmil mieszkańców rabatami i reklamą własnej osoby w mediach. Stąd jego wątpliwa popularność.

 3. der pisze:

  Sprzedajesz skwerek w centrum miasta dla dewelopera za miiliony, a potem miliony przeznaczasz na skwerki, parki.

 4. Kato pisze:

  Komu się nie podoba tu mieszkać no to wyjazd z Ełku….

 5. Alina pisze:

  Katol klakier się odezwał. Na usługach humorzastego.

 6. Ha. Wad. pisze:

  Nie ty katolu bohomolcu bedziesz decydował o tym. Kurduplu z rogami.

 7. Marriu pisze:

  Miasto wygląda ładnie. Jest czyste i zadbane. Latem turystów zbyt wielu tu nie ma, jakby wakacje omijały te strony. Inwestorzy również nie zauważają potężnego plusa tego miasta, którzy powoli się kształtuje: Węzeł kolejowy, w którym łączą się trzy drogi z Olsztyna z Gołdapi (dalej Rosji) i z Suwałk (dalej do Białegostoku). Potężny węzeł komunikacyjny, w którym za chwilę skrzyżują się Via Baltica i Via Carpatia, Rail Baltica prawdopodobnie tego nawet nie zauważy… Powstanie wiele fabryk w strefie przemysłowej, wiele hiper i supermarketów… A władze będą debatowały nad wyższością drewnianego mostka przez jezioro nad skwerkiem i nowym mostkiem przez rzeczkę. Ruch tranzytowy pójdzie bokiem. Ani turystyki ani przemysł. Edukacja też marna. Promocja, promocja i jeszcze raz promocja!!! Marketing pośród potencjalnych inwestorów.

 8. Alina. Szyba pisze:

  Andruk już 12 lat czeka na inwestorów i się nie doczeka. Kiedyś Jaś nie też doczekał.

 9. Jolka pisze:

  Żebe sprowadzić inwestorów trzeba mieć jaja. Nikt nie przyjedzie i nie zapyta czy mogę u was zainwestować.

 10. Waldemar pisze:

  Radny Podwojski zapytał podczas komisji o ponowną próbę sprzedaży spółek miejskich wodociągów i Pec. Spółek przynoszacych miastu zyski. Dziwna nerwowa reakcja Pana A dowodzi ze w każdej plotce może być ziarno prawdy.

 11. Adam szyba pisze:

  Przerażenie bierze kiedy się pomyśli co będzie za 4,5 roku. Komisarz i komornik.

 12. Mona pisze:

  Jeszcze trochę i Ełk będzie miastem emerytów,wrocilam po 15 latach życia za granicą ,ładne miasteczko ale po co te kładki,mostki itd pracy nie ma,młodzi powyjezdzali,zresztą ja jestem przykładem a turystyka moim zdaniem to żadne miasto turystyczne ,jak dla mnie szału nie ma wspoloczuje tylko tym co ty żyją całe życie bo bida

 13. Elczanin centrum pisze:

  W budowie jest największy nie pasujący do otoczenia ohydny budynek kolesia developera obok przepięknej Poczty. Zabrano emerytom ostatni skwer. Czy radni na to w końcu zareagują co się tu w tej klice dzieje. Innym każe się budować 2 piętra a inni stawiają 6 piętrowe straszydlo. Wyborcy oprzytomniejeciecw w końcu.

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015