Ełczanie wspierają stację TVN24

 

Mieszkańcy miasta Ełku zwracają się z apelem do Rady Miasta Ełku o podjęcie stanowiska w sprawie niezadowolenia z nieprzedłużenia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji koncesji dla telewizji TVN24 – pod tymi słowami podpisują się ełczanie, którym nie podoba się propozycja zmian w ustawie, która uderzyć ma w TV24 i która trafiła pod obrady Sejmu. We wtorek 11 sierpnia na skwerze z Rusałką odbył się jeden z ponad stu protestów, jakie miały w tym samym czasie miejsce w całej Polsce.

 

Wielu obywateli naszego miasta jest przekonanych, że KRRiT zastosowała wobec koncernu TVN niesprawiedliwe kryteria, wstrzymując się od wydania koncesji przez ponad 18 miesięcy” – czytamy w apelu skierowanym do Rady Miasta i podpisywanym przez ełczan. – „TVN24 dociera do wielu mieszkańców miasta Ełku. Jest dla nich ostoją życia w państwie demokratycznym, wychowaniu obywatelskim i patriotycznym. Są wśród nich osoby starsze lub chore, które ze względu na swoje ograniczenia mają utrudniony dostęp do wiarygodnych informacji.”

 

Zdaniem ełczan podpisujących się pod apelem „decyzje administracyjne KRRiT mają charakter dyskryminujący i ograniczają im dostęp do telewizji, którą chcą oglądać”. Jak do inicjatywy ełczan ustosunkowują się nasi radni? O opinie na ten temat zapytaliśmy obecnych na wtorkowym proteście przedstawicieli Rady Miasta Ełku. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Galeria

11 odpowiedzi na “Ełczanie wspierają stację TVN24”

 1. Red. pisze:

  Franczuk zawsze na miejscu. Brawo. Kiedy odszedł ze St. Juch zaczął się upadek tej gminy. Totalny zastój. I zadowolona z siebie wójtowa. Może to będzie nauczka dla jusiakow by nie wybierać tych samych przez wiele kadencji. Wasza miejscowość śpi od kilku lat.

 2. Janka pisze:

  Wójtowa tylko by tańcowała na festynach.

 3. Remek pisze:

  Patrzę na te zdjęcia i gratuluję wspaniałym mieszkańcom i gościom za udział. Są u nas wspaniali ludzie.

 4. Czytelnik pisze:

  Patrząc na zdjęcia widać różne społeczności. Widać przedstawicieli Platformy, nawet widać chyba jednego z lewicy, natomiast nie widać nikogo od kaznodziei Szymona. Widać jak im zależy na czymkolwiek – wstyd. Natomiast zebranym na placu, brawa za odwagę i za działania.

 5. xmen pisze:

  Patrzę na te zdjęcia i widzę: stare baby i dziadów, lewaków i byłych działaczy PZPR. Przypominam, że stacja TVN była zakładana przez postkomuchów i ludzi umoczonych w dawnej agenturze. O co wy walczycie, nie wiem.

 6. Rencistka pisze:

  Pisior to największe zło w historii naszej ojczyzny.

 7. Red pisze:

  Xmen radziłbym Ci wizytę u psychiatry ale to nic nie da. Twój przypadek jest beznadziejny.

 8. Miejscowy pisze:

  Nie widać nikogo od klechy Hołowni bo leczą stres po nieudanej wizycie w Ełku. Frekwencja zerowa. Klecha szukał kolejnych 3 mln. Już Polacy nie dadzą się nabrać widać po sondażach.

 9. xmen pisze:

  Red, co ty pieprzysz.

 10. Ewa. pisze:

  Nawet przechrzty od hołowni nigdzie nie widać.

 11. Mieszkancy pisze:

  Panie Franczuk, my mieszkańcy ST. J. Czekamy. Mamy dość tej bezradności.St.juchy zamierają gospodarczo. Ratuj nas człowieku. Potrzeba kogoś z jaja i.

Powiat Ełcki Rozbudowa Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku
Projekt polega na budowie dodatkowego skrzydła o charakterze...
Powiat Ełcki Otwarcie miejsca spotkań w Iwaśkach
Oficjalne otwarcie placu zabaw w miejscowości Iwaśki w gminie...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Szczecinowie
Oficjalne otwarcie wiaty rekreacyjnej w miejscowości Szczecinowo w...
Powiat Ełcki Powiat Ełcki pozyskał kolejne fundusze
Powiat Ełcki pozyskał 1 958 507 złotych w ramach Programu...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015