Elektromobilność w praktyce – Szkolenie w ełckim Techno-Parku

Szansa na udział w certyfikowanym szkoleniu PSPA realizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjnej „ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE”. Odbędzie się ono 19 lutego w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

 

W trakcie szkoleń eksperci PSPA, praktycy i konsultanci ze specjalistycznym doświadczeniem sektorowym i wiedzą zdobytą w branży, w przystępny sposób zaprezentują efektywne sposoby wdrażania ustawowych zapisów w ramach dostępnych na rynku rozwiązań. Prelegenci omówią wszystkie aspekty praktyczne, z którymi stykają się podmioty funkcjonujące na rynku – od technologii, przez zawiłości prawne i interpretacyjne, po kwestie społeczne.

 

W programie m.in.: wprowadzenie do tematu elektromobilności w Polsce, zapoznanie z obowiązkami podmiotów publicznych, procedury, zadania i obowiązki operatorów oraz dostawców usług ładowania, informacje techniczne dot. pojazdów elektrycznych, komunikacja zbiorowa, Ustawa o elektromobilnosci i paliwach alternatywnych oraz wiele innych. Szczegółowy program szkolenia  w załączeniu.

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc niezbędne jest potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 lutego 2020 r. pod adresem e-mail: p.jakubas@technopark.elk.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 87 732 63 05.

Jedna odpowiedź do “Elektromobilność w praktyce – Szkolenie w ełckim Techno-Parku”

  1. Adam. Polk. pisze:

    Niedźwiedź się znowu obudził. Wiosna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

29 − 26 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

6 + = 14

Powiat Ełcki Volkswagen Grup Polska z ogromną karą
Ponad 120 milionów złotych kary nałożył Urząd Ochrony...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy odwiedzili starostwo
Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia władze powiatu oraz...
Powiat Ełcki Młodzież ratuje życie
Szkolny Klub Ratownika „Cor” zorganizował Międzyszkolny Konkurs...
Powiat Ełcki ,,Cooltura Słowa”
,,Cooltura Słowa” to hasło tegorocznej kampanii ,,Przemocy STOP....
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015