Elektromobilność w praktyce – Szkolenie w ełckim Techno-Parku

Szansa na udział w certyfikowanym szkoleniu PSPA realizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjnej „ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE”. Odbędzie się ono 19 lutego w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

 

W trakcie szkoleń eksperci PSPA, praktycy i konsultanci ze specjalistycznym doświadczeniem sektorowym i wiedzą zdobytą w branży, w przystępny sposób zaprezentują efektywne sposoby wdrażania ustawowych zapisów w ramach dostępnych na rynku rozwiązań. Prelegenci omówią wszystkie aspekty praktyczne, z którymi stykają się podmioty funkcjonujące na rynku – od technologii, przez zawiłości prawne i interpretacyjne, po kwestie społeczne.

 

W programie m.in.: wprowadzenie do tematu elektromobilności w Polsce, zapoznanie z obowiązkami podmiotów publicznych, procedury, zadania i obowiązki operatorów oraz dostawców usług ładowania, informacje techniczne dot. pojazdów elektrycznych, komunikacja zbiorowa, Ustawa o elektromobilnosci i paliwach alternatywnych oraz wiele innych. Szczegółowy program szkolenia  w załączeniu.

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc niezbędne jest potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 lutego 2020 r. pod adresem e-mail: p.jakubas@technopark.elk.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 87 732 63 05.

Jedna odpowiedź do “Elektromobilność w praktyce – Szkolenie w ełckim Techno-Parku”

  1. Adam. Polk. pisze:

    Niedźwiedź się znowu obudził. Wiosna.

Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Marcinowie
Uroczyste otwarcie odnowionej świetlicy wiejskiej wraz z terenem...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Reglu
Uroczyste otwarcie zmodernizowanej plaży wiejskiej w Reglu, w gminie...
Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Powiat Ełcki „Ekonomiak” wśród najlepszych w kraju
Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015