Ełk: Dzielnicowi zatrzymali młodych ludzi z narkotykami

Dzielnicowi z Prostek kolejny raz zatrzymali osoby, które miały przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały ujawnione w trakcie kontroli drogowej u 20-letniego kierowcy i u 17-letniego pasażera. Za ich posiadanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. W trakcie kontroli zarówno on, jak i pasażer, zachowywali się nerwowo i niespokojnie. Okazało się, że młodzi mężczyźni mają przy sobie środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli torebki foliowe z suszem i kryształkami oraz małą wagę. Wstępne badania wykazują, że to marihuana i mefedron. Dziwne zachowanie kierowcy dawało podstawę do podejrzeń, że jechał samochodem będąc pod działaniem środków odurzających. Z uwagi na to, pobrano mu krew do badań laboratoryjnych, które mają określić jego dokładny stan.
20-letni kierujący i 17-letni pasażer zostali zatrzymali.
Policjanci dokładnie wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Powiat Ełcki Internetowe spotkania Działaj Lokalnie
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza na internetowe...
Powiat Ełcki Sprzęt komputerowy powędrował do szkół
Nowoczesne laptopy wraz z oprogramowaniem i mobilnym Internetem...
Powiat Ełcki Nowoczesne laptopy trafią do szkół
Powiat ełcki pozyskał grant na zakup czterdziestu nowoczesnych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015