Ełk pożegna Zosię Koniecko – Książki i gry dla dzieci zamiast kwiatów

Wiadomość o odejściu Zosi Koniecko zasmuciła wielu ełczan, którzy przez ostatnie dwa lata wspierali dziewczynkę w walce z chorobą. Dla wielu z nich była ona inspiracją do walki z codziennymi problemami i przyjmowania niedogodności z pokorą. W czwartek 30 stycznia w godz. 10-15 będzie można pożegnać dzielną Zosię. Jej ciało wystawione zostanie w kaplicy Zakładu Pogrzebowego „Carawan” przy ul. Konopnickiej 2A w Ełku.

 

Ze szlachetną prośbę do osób, które zechcą wziąć udział w ceremonii pożegnania Zosi Koniecko, zwrócili się rodzice dziewczynki.

 

– Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Zosi, prosimy o zakupienie książki lub gry dla dzieci zamiast wiązanki kwiatów – proszą rodzice Zosi. – Chcemy je przekazać na oddział onkologiczny w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, by umilały czas przebywającym tam małym, bardzo chorym pacjentom. Z góry serdecznie dziękujemy.

 

W piątek w godz. 9-12 w kaplicy przy zakładu „Carawan” będzie miało miejsce wystawienie urny. Tego samego dnia w parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Ełku przy ulicy Toruńskiej 1 odbędą się uroczystości pogrzebowe. Zosia Koniecko spocznie na Cmentarzu Komunalnym nr 3 w Bartoszach.

2 odpowiedzi na “Ełk pożegna Zosię Koniecko – Książki i gry dla dzieci zamiast kwiatów”

  1. Polaczek pisze:

    [*]

  2. Anonim pisze:

    Pokoj jej duszy

Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Prostkach
Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu leśnego w Prostkach, w...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015