Ełk w programie pilotażowym PARP

Projekt pn. „Profesjonalizacja obsługi inwestorów w Mieście Ełk” został zakwalifikowany do pilotażu „gov_LAB” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wartość wsparcia szkoleniowego i doradczego, z którego skorzysta miasto Ełk, wynosi ponad 288 tys. zł. Projekt będzie realizowany do 30 września.

 

W naborze konkursowym dotyczącym współpracy w ramach krajowego systemu innowacji ogłoszonym przez PARP wpłynęło 19 wniosków z całej Polski. Zakwalifikowanych zostało sześć projektów, w tym ełcki.

 

W ramach pilotażu zespół specjalistów z Urzędu Miasta Ełku oraz ełckiego Parku Naukowo – Technologicznego korzysta z bezpłatnych usług szkoleniowych i doradczych z zakresu projektowania instrumentu obsługi inwestorów. Przy wsparciu m.in. ekspertów PARP opracowane zostaną procedury, ścieżki oraz system wsparcia inwestycji, który spełni najważniejsze oczekiwania inwestorów. Przyczyni się to do zapewnienia sprawniejszej i bardziej profesjonalnej współpracy oraz wpłynie na kreację pozytywnego wizerunku miasta jako atrakcyjnego miejsca do lokowania inwestycji.

 

Źródło: UM Ełku

3 odpowiedzi na “Ełk w programie pilotażowym PARP”

  1. edek pisze:

    Kpiny z mieszkańców, czy co? Może zamiast wyrzucać pieniądze na w/w i podobne projekty, urzędasy zabierzcie się do jasnej cho..ery do uczciwej pracy i zacznijcie ściągać inwestorów. Ciekawostka: zawsze myślałem, że nasz lokalny Mazur i patriota nazywa się Kajka, a tu na pomniku czytam Kayka ?

  2. Bo pisze:

    Czyli co konkretnie będzie się działo i jaki efekt przyniesie, bo z tekstu nie wynika nic. Zlepek słów nie przekazujących żadnych treści.

  3. Joanna pisze:

    Mija kolejny rok nierzadow prezia zwanego też małym. Nie dotarł do Ełku żaden inwestor. Śpiąca pani z PT śpi dalej. Potancowki, defilady, koncerty wątpliwej jakości. Ulica WP to wojenny krajobraz. Rok minął. Nic nowego nas nie czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 85 = 87

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

94 − 91 =

Powiat Ełcki Kolejne miejsce spotkań w Gminie Kalinowo
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie siłowni...
Powiat Ełcki Otwarto miejsce spotkań w Sajzach
Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie pomostu zrealizowanego w...
Powiat Ełcki Święto Policji
W piątek, 9 sierpnia, w Ełckim Centrum Kultury odbyły się obchody...
Powiat Ełcki Ogólnopolska akcja edukacyjna ,,Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby starsze na spotkanie z...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015