Ełk w programie pilotażowym PARP

Projekt pn. „Profesjonalizacja obsługi inwestorów w Mieście Ełk” został zakwalifikowany do pilotażu „gov_LAB” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wartość wsparcia szkoleniowego i doradczego, z którego skorzysta miasto Ełk, wynosi ponad 288 tys. zł. Projekt będzie realizowany do 30 września.

 

W naborze konkursowym dotyczącym współpracy w ramach krajowego systemu innowacji ogłoszonym przez PARP wpłynęło 19 wniosków z całej Polski. Zakwalifikowanych zostało sześć projektów, w tym ełcki.

 

W ramach pilotażu zespół specjalistów z Urzędu Miasta Ełku oraz ełckiego Parku Naukowo – Technologicznego korzysta z bezpłatnych usług szkoleniowych i doradczych z zakresu projektowania instrumentu obsługi inwestorów. Przy wsparciu m.in. ekspertów PARP opracowane zostaną procedury, ścieżki oraz system wsparcia inwestycji, który spełni najważniejsze oczekiwania inwestorów. Przyczyni się to do zapewnienia sprawniejszej i bardziej profesjonalnej współpracy oraz wpłynie na kreację pozytywnego wizerunku miasta jako atrakcyjnego miejsca do lokowania inwestycji.

 

Źródło: UM Ełku

3 odpowiedzi na “Ełk w programie pilotażowym PARP”

  1. edek pisze:

    Kpiny z mieszkańców, czy co? Może zamiast wyrzucać pieniądze na w/w i podobne projekty, urzędasy zabierzcie się do jasnej cho..ery do uczciwej pracy i zacznijcie ściągać inwestorów. Ciekawostka: zawsze myślałem, że nasz lokalny Mazur i patriota nazywa się Kajka, a tu na pomniku czytam Kayka ?

  2. Bo pisze:

    Czyli co konkretnie będzie się działo i jaki efekt przyniesie, bo z tekstu nie wynika nic. Zlepek słów nie przekazujących żadnych treści.

  3. Joanna pisze:

    Mija kolejny rok nierzadow prezia zwanego też małym. Nie dotarł do Ełku żaden inwestor. Śpiąca pani z PT śpi dalej. Potancowki, defilady, koncerty wątpliwej jakości. Ulica WP to wojenny krajobraz. Rok minął. Nic nowego nas nie czeka.

Powiat Ełcki Volkswagen Grup Polska z ogromną karą
Ponad 120 milionów złotych kary nałożył Urząd Ochrony...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy odwiedzili starostwo
Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia władze powiatu oraz...
Powiat Ełcki Młodzież ratuje życie
Szkolny Klub Ratownika „Cor” zorganizował Międzyszkolny Konkurs...
Powiat Ełcki ,,Cooltura Słowa”
,,Cooltura Słowa” to hasło tegorocznej kampanii ,,Przemocy STOP....
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015