„Fundusze Europejskie na szkolenia oraz rozwój MŚP” – Spotkanie informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na szkolenia oraz rozwój MŚP”. Odbędzie się ono 15 listopada w godz. 10.00-13.00 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku.

 

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia na rozwój swojej firmy poprzez dofinansowanie szkoleń i innych usług rozwojowych. Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady ubiegania się o dofinansowanie na usługi rozwojowe, a także warunki udzielania preferencyjnych pożyczek dla firm.

 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ełku lpielk@warmia.mazury.pl do 12 listopada godz. 13 oraz potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania. W przypadku osób niepełnosprawnych konieczne jest poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania uzyskać można w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku, tel. 87 610 07 77, 87 734 11 10/09, email: lpielk@warmia.mazury.pl.

 

Źródło: UM Ełku

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015