Gmina Ełk przyjmuje zgłoszenia na kolonie w Zakopanem

Kolejna grupa młodych mieszkańców gminy Ełk może skorzystać z letniego wypoczynku. Tym razem będą to kolonie w Zakopanem. Turnus zaplanowano od 14 do 27 sierpnia. Organizatorem wypoczynku jest Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku organizuje kolonie dla dzieci i młodzieży przy współudziale z Gminą Ełk i Międzyszkolnym Ludowym Uczniowskim Klubem Sportowym „Pojezierze Ełckie”.

 

Z wypoczynku letniego mogą skorzystać mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego w wieku do 16 roku życia, których co najmniej jedno z rodziców lub prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie, pobiera rentę lub emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Propozycja skierowana jest również do osób mieszkających w środowisku wiejskim na terenie powiatu ełckiego.

 

Ilość miejsc uczestników jest ograniczona. O tym, kto zakwalifikuje się do udziału w koloniach, zadecyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela koordynator organizacji wypoczynku Tomasz Bartnik pod nr tel.: 508 863 211.

 

rr

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Kobiet
...
Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015