II Maraton Fitness z „Czwórką” rozruszał ełczan i wsparł Kalinkę

 

– W szkole nie tylko trzeba się uczyć, można też świetnie się bawić – twierdzą uczestnicy II edycji Maratonu Fitness z „Czwórką”. Wydarzenie odbyło się 2 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Gospodarzem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Szafera w Ełku.

 

Sobotni Maraton Fitness z „Czwórką” przyciągną do szkoły uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Organizatorzy przygotowali nie tylko salę do ćwiczeń, ale też kącik do zabawy dla maluchów i stoiska ze zdrową żywnością. Wszystko po to, by zachęcić ełczan do aktywnego spędzenia wolnego czasu i wsparcia Kalinki w zbieraniu pieniędzy na potrzebną dziewczynce rehabilitację.

 

– Ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem i przyjemnym odzewem. W związku z tym, wraz z nauczycielami wychowania fizycznego stwierdziliśmy, że inicjatywę powtórzymy – mówi Elżbieta Jeżewska, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 im. W. Szafera w Ełku. – Świetnie się bawimy, spędzamy czas aktywnie i dodatkowo wspieramy akcję charytatywną na rzecz Kalinki. Zbieramy fundusze na jej rehabilitację.

 

em

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Ogólnopolska akcja edukacyjna ,,Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby starsze na spotkanie z...
Powiat Ełcki ,,Kangur Matematyczny”
Uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu...
Powiat Ełcki VI Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych
VI Przegląd  Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych „W...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Straż Pożarna w Ełku, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015