II Maraton Fitness z „Czwórką” rozruszał ełczan i wsparł Kalinkę

 

– W szkole nie tylko trzeba się uczyć, można też świetnie się bawić – twierdzą uczestnicy II edycji Maratonu Fitness z „Czwórką”. Wydarzenie odbyło się 2 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Gospodarzem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Szafera w Ełku.

 

Sobotni Maraton Fitness z „Czwórką” przyciągną do szkoły uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Organizatorzy przygotowali nie tylko salę do ćwiczeń, ale też kącik do zabawy dla maluchów i stoiska ze zdrową żywnością. Wszystko po to, by zachęcić ełczan do aktywnego spędzenia wolnego czasu i wsparcia Kalinki w zbieraniu pieniędzy na potrzebną dziewczynce rehabilitację.

 

– Ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem i przyjemnym odzewem. W związku z tym, wraz z nauczycielami wychowania fizycznego stwierdziliśmy, że inicjatywę powtórzymy – mówi Elżbieta Jeżewska, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 im. W. Szafera w Ełku. – Świetnie się bawimy, spędzamy czas aktywnie i dodatkowo wspieramy akcję charytatywną na rzecz Kalinki. Zbieramy fundusze na jej rehabilitację.

 

em

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Zgłoś drużynę na X Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania swoich...
Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Powiat Ełcki W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu
Przekazanie odblasków na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Ełku...
Powiat Ełcki Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się dziś, w...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015