II Maraton Fitness z „Czwórką” rozruszał ełczan i wsparł Kalinkę

 

– W szkole nie tylko trzeba się uczyć, można też świetnie się bawić – twierdzą uczestnicy II edycji Maratonu Fitness z „Czwórką”. Wydarzenie odbyło się 2 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Gospodarzem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Szafera w Ełku.

 

Sobotni Maraton Fitness z „Czwórką” przyciągną do szkoły uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Organizatorzy przygotowali nie tylko salę do ćwiczeń, ale też kącik do zabawy dla maluchów i stoiska ze zdrową żywnością. Wszystko po to, by zachęcić ełczan do aktywnego spędzenia wolnego czasu i wsparcia Kalinki w zbieraniu pieniędzy na potrzebną dziewczynce rehabilitację.

 

– Ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem i przyjemnym odzewem. W związku z tym, wraz z nauczycielami wychowania fizycznego stwierdziliśmy, że inicjatywę powtórzymy – mówi Elżbieta Jeżewska, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 im. W. Szafera w Ełku. – Świetnie się bawimy, spędzamy czas aktywnie i dodatkowo wspieramy akcję charytatywną na rzecz Kalinki. Zbieramy fundusze na jej rehabilitację.

 

em

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Komunikat dotyczący pracy urzędu
Informujemy, że 8 czerwca (wtorek) w godz. 7.30- 9.00 wejście...
Powiat Ełcki Uczennica ZS nr 5 w Ełku laureatką ogólnopolskiego konkursu
Gabriela Lis, uczennica Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. K....
Powiat Ełcki Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
Dziś, 4 czerwca, mija kolejna rocznica pierwszych po II Wojnie...
Powiat Ełcki Międzynarodowy Dzień Dziecka
Dziś, 1 czerwca, świętujemy Międzynarodowy Dzień...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015