JEDNOSTKA OSP SZELIGI NAJLEPSZA W WOJEWÓDZTWIE

Ochotnicza Straż Pożarna Jednostka Ratownictwa Wodnego w Szeligach, która dba o nasze bezpieczeństwo nad jeziorami,  zwyciężyła w pierwszym etapie konkursu „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”, organizowanym przez  Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Celem konkursu jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy zdrowia wśród rolników i ich rodzin. Dziś rusza drugi etap! Głosujemy! 

 

– Przedmiotem konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej i przedstawienie jej wśród mieszkańców, uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich – informuje Robert Pazdej, prezes OSP JRW Szeligi.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. W pierwszym, wojewódzkim najlepsze prace konkursowe wyłoniło jury. Wyróżniona jednostka z Szelig otrzyma w nagrodę torbę medyczną do ratowania życia ludzkiego.

 

Od dziś ( 27 sierpnia) do  2 września będzie miał miejsce drugi etap. Na profilu ARiMR na Facebooku odbędzie się publiczne głosowanie. Jednostka OSP, której projekt zgromadzi najwięcej głosów otrzyma nagrodę w postaci defibrylatora AED. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca trzeciego miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

 

Jednostki OSP, które powalczą o nagrody główne:

Jedna odpowiedź do “JEDNOSTKA OSP SZELIGI NAJLEPSZA W WOJEWÓDZTWIE”

  1. Aga B. pisze:

    Prosze o podpowiedz gdzie dokladnie glosowac.

Powiat Ełcki Komunikat dotyczący pracy urzędu
Informujemy, że 8 czerwca (wtorek) w godz. 7.30- 9.00 wejście...
Powiat Ełcki Uczennica ZS nr 5 w Ełku laureatką ogólnopolskiego konkursu
Gabriela Lis, uczennica Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. K....
Powiat Ełcki Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
Dziś, 4 czerwca, mija kolejna rocznica pierwszych po II Wojnie...
Powiat Ełcki Międzynarodowy Dzień Dziecka
Dziś, 1 czerwca, świętujemy Międzynarodowy Dzień...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015