Jutro nabór uzupełniający do Akademii Młodych Orłów w Ełku

Akademia Młodych Orłów w Ełku zaprasza na bezpłatne zajęcia. W sobotę 21 września odbędę się testy sprawnościowe w ramach naboru uzupełniającego do Akademii Młodych Orłów na rok szkolny 2019/2020. Nabór dotyczy grupy „skrzatów”, czyli roczników: 2013 i 2014.

 

Testy sprawnościowe odbędą się na boisku Orlik przy ul. Szafera 2, Szkoła Podstawowa nr 4. Rozpoczną się o godz. 10 i potrwają do godz. 12. W nowym roku szkolnym 2019/2020 w zajęciach piłkarskich uczestniczy łącznie 86 zawodników z roczników 2009 – 2014.

 

Akademia Młodych Orłów w Ełku jest projektem, który powstał przy współpracy samorządu Miasta Ełku z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej. Daje ona możliwość szkolenia piłkarskiego na najwyższym poziomie pod okiem wykwalifikowanych trenerów dla chłopców i dziewczynek w trzech kategoriach wiekowych: 6-7 lat (skrzaty), 8-9 lat (żaki) i 10-11 lat (orliki). W treningach uczestniczą dzieci zrzeszone w klubach sportowych oraz dzieci bez przynależności klubowej. AMO nie prowadzi współzawodnictwa między klubami i szkółkami piłkarskimi. Zajęcia w AMO są bezpłatne.

Jedna odpowiedź do “Jutro nabór uzupełniający do Akademii Młodych Orłów w Ełku”

  1. Joanna pisze:

    Dobrze ze jest to bezpłatne bo cześć nowobogackich licytuje się w dyskusjach ile to płacą w szkołach piłkarskich. Im drożej to wg nich poważniej.

Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Powiat Ełcki Internetowe spotkania Działaj Lokalnie
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza na internetowe...
Powiat Ełcki Sprzęt komputerowy powędrował do szkół
Nowoczesne laptopy wraz z oprogramowaniem i mobilnym Internetem...
Powiat Ełcki Nowoczesne laptopy trafią do szkół
Powiat ełcki pozyskał grant na zakup czterdziestu nowoczesnych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015