Jutro rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej

Wspólne odśpiewanie „Ody do radości” i koncert w wykonaniu uczniów ełckich szkół – w środę 1 maja będziemy świętować 15. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Świętowanie rozpocznie się o godz. 12 przed Urzędem Miasta Ełku.

 

„Oda do radości” zabrzmi jutro w południe w wielu polskich miastach. Ełk jest jednym z nich. Hymn Unii Europejskiej zabrzmi punktualnie w południe. Ełczan, którzy chcą go zaśpiewać, zapraszamy 1 maja przed ełcki ratusz. Będzie to kulminacyjny punkt ełckich obchodów rocznicowych.

 

Po wspólnym odśpiewaniu „Ody do radości” na maszt przed Urzędem Miasta Ełku wciągnięta zostanie flaga Unii Europejskiej, a przed uczestnikami spotkania zaprezentują się laureaci I Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej „The Voice of Kids”.

 

tt

3 odpowiedzi na “Jutro rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej”

  1. Wyborca KoalicjiEuropejskiej pisze:

    Dla nas Polaków Unia to szansa na lepsze życie. Jeśli nas rządzący wkurzą mamy wybór. Jedziemy np do Niemiec do pracy. Dziś rządzi w Polsce partia która flagę UNII NAZYWA szmatą. Dlatego nie głosujemy na ludzi którzy chcą nas wyprowadzić z Unii a pierwsi ustawiają się do unijnej kasy po Euro. Nie głosujemy na partie która niedawno usunęła z urzędów flagę a kiedy zobaczyli że 91%Polakow popiera Unię wnieśli flagę spowrotem i do tego „namiętnie” się z nią fotografują.

  2. Pączek pisze:

    Dla nas najważniejsza jest flaga Polski, za którą walczyli nasi przodkowie. A nie jakaś chorągiewka. A ja z rodziną głosuję na PIS.

  3. Jolka pisze:

    Unia nas nie potrzebuje i świetnie sobie da radę bez Polski i Węgier. Natomiast pamiętamy jak Polska wyglądała bez Unii. Jeśli ćwoku flaga Unijną jest choragiewką to dlaczego jeździsz po drogach wybudowanych czy współfinansowanych przez Unie. Pewnie nie pamiętasz że blagales o paszport. A dziś z dowodem osobistym masz otwarty świat ćwoku.

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015