Już w sobotę, specjalnie dla Ełczan trening przygotowujący do Runmageddonu

Mieszkańcy Ełku i okolic w sobotę 6 kwietnia br. będą mogli wziąć udział w outdoorowym zajęciach sportowych przygotowujących do majowego starcia z Runmageddonem. Pod koniec treningu najlepsi wygrają zniżkowy voucher na dowolną formułę Runmageddonu Ełk.

 

Trening Runmageddonu odbędzie się 6 kwietnia, o godzinie 13:00 na plaży miejskiej, przy ulicy Parkowej 1 w Ełku. Będzie doskonałą okazją do poznania smaku ekstremalnego wyzwania oraz do sprawdzenie siebie. Uczestnicy pod okiem trenera Tomasza Kaliniaka z CrossBox Mrągowo przetestują swoje umiejętności pokonywania takich przeszkód jak: „Mini Fireman”, „Rig” oraz „Ukośna”. Poznają też zestawy ćwiczeń wytrzymałościowych, które pomagają się przygotować do startu w Runmageddonie.

 

Chętni, którzy chcą zapisać się na trening mogą zrobić to przez stronę: http://bit.ly/2JnTcfH. Koszt treningu to jedyne 10 złotych. Na końcu treningu odbędzie się challenge, podczas którego najlepsza kobieta i mężczyzna wygrają voucher zniżkowy o wartości 100 zł na dowolną formułę Runmageddonu Ełk. Trening będzie dobrą okazją do spróbowanie smaku ekstremalnego wyzwania w jakim będzie można wziąć udział w Ełku podczas weekendu majowego. Runmageddon Ełk zaplanowany jest na dni 1-3 maja br. Podczas wydarzenia będzie można wystartować w 3 formułach: Intro ( 3 km i 15 przeszkód ), Rekrut ( 6 km i 30 przeszkód ) Hardcore ( 21 km i 70 przeszkód ). Dzieci  oraz młodzież będą miały okazję przeżyć ekstremalną przygodę pokonując trasy Runmageddonu Kids i Junior.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (4/6)
Czwartą inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Darmowe zajęcia dla uczniów i nauczycieli
Rusza akcja darmowych zajęć online dla uczniów i nauczycieli....
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (3/6)
Kolejną inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015