Ełk, ( od do )
wiatr: , wilgotność:
Kierowca uciekał przed policją. Był pijany. Nie miał prawa jazdy.

Policjanci zatrzymali 28-latka, który w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień do kierowania pojazdem przyjechał Ełku cudzym samochodem. Mężczyzna próbował uniknąć kontroli drogowej. Przed policyjnym radiowozem najpierw uciekał autem, a później piechotą. Trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

Policjanci patrolując w nocy miasto zauważyli samochód, do którego wsiadło dwóch mężczyzn i odjechało „z piskiem opon”. Zaniepokojeni zachowaniem kierowcy policjanci postanowili zatrzymać auto do kontroli, ale kierowca audi przyspieszył i zaczął uciekać przed radiowozem.

 

Policjanci pojechali za audi i po kilku minutach, przy wsparciu kolejnego patrolu, uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę. Mężczyzna mimo to nie poddał się. Wysiadł z samochodu i kontynuował ucieczkę piechotą. 28-latka dogonił i obezwładnił jeden z policjantów.

 

Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie miał także uprawnień do kierowania pojazdami. Jednocześnie okazało się, że samochód, który prowadził, nie należy do niego. Policjanci ustalili, że 28-latek wziął go od swojej znajomej, nie informując jej o tym.

 

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień nawet na 10 lat. Musi liczyć się też z zapłatą wysokiej grzywny.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: KIMONO

  UDZIAŁ JEST PŁATNY !!!!!! padłem watykańscy zd ...

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: kunamatata

  Niech się nocą po torowisku przejdą do bed ą m ...

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: rydzyk

  NO szczyty szczytów,brak słów ...

 • Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji „Zorientuj się na Ełk”: Anonim

  Cześć, ZSNEodbędzie się 15 kwietnia ;-) ...

 • Klub parlamentarny zaprasza: Marriu

  Wnuk słynnego prlowskiego kata patriotów przybę ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015