Kolejne podium z ełckimi wioślarzami

Z dwoma medalami wrócili z Poznania wioślarze z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku. Krążki przywiezione z zawodów rozegranych na torze regatowym Malta w Poznaniu to złoto Mistrzostw Polski i srebro Mistrzostw Polski Młodzików w wioślarstwie.

 

Tytuł Mistrzyń Polski Młodziczek w konkurencji czwórek podwójnych wywalczyły podopieczne Pawła Żabińskiego. Niepokonana osada to: Kalina Perczak, Wiktoria Gredel, Aleksandra Kosiorek oraz Izabela Pajewska. Srebrny medal w konkurencji jedynek młodzików wywalczył Dawid Seroka, podopieczny trenera Sebastiana Kosiorka.

 

Tuż za podium, na IV miejscu, uplasowała się czwórka podwójna chłopców: Thomas Wiecheć, Dawid Chrościelewski, Jacek Bagiński oraz Rafał Redlin, a VI miejsce w jedynce młodzików zajął Michał Synowiec.

 

W kategorii jedynek kobiet wagi ciężkiej Agata Zielepuha zajęła VI miejsce, natomiast Adrian Dudko zajął VII miejsce w jedynce wagi lekkiej mężczyzn.

 

Wyjazd był współfinansowany z budżetu Miasta Ełku w ramach projektu Wioślarstwo Sportową Marką Miasta Ełku oraz Powiatu Ełckiego w ramach projektu Rozwój Sportów Wodnych.

 

mm
Fot. MOS Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Nowy chodnik i hydrant w Reglu: lila

  dwoch sie kłóci a trzeci korzysta stolek wojta ...

 • Dziesięć filarów Tomasza Andrukiewicza: elek

  Ja bede glosowal na T Andrukiewicza ale modernizac ...

 • Dziesięć filarów Tomasza Andrukiewicza: wek

  Panie Prezydencie w Elku potrzeba zlobkow w centru ...

 • Dziesięć filarów Tomasza Andrukiewicza: Anonim

  Yesku Yesku panie U chciałem Pana zapytać, czy t ...

 • Nowy chodnik i hydrant w Reglu: amen

  Wy się wójta nie bójta ! ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015