Kolejne podium z ełckimi wioślarzami

Z dwoma medalami wrócili z Poznania wioślarze z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku. Krążki przywiezione z zawodów rozegranych na torze regatowym Malta w Poznaniu to złoto Mistrzostw Polski i srebro Mistrzostw Polski Młodzików w wioślarstwie.

 

Tytuł Mistrzyń Polski Młodziczek w konkurencji czwórek podwójnych wywalczyły podopieczne Pawła Żabińskiego. Niepokonana osada to: Kalina Perczak, Wiktoria Gredel, Aleksandra Kosiorek oraz Izabela Pajewska. Srebrny medal w konkurencji jedynek młodzików wywalczył Dawid Seroka, podopieczny trenera Sebastiana Kosiorka.

 

Tuż za podium, na IV miejscu, uplasowała się czwórka podwójna chłopców: Thomas Wiecheć, Dawid Chrościelewski, Jacek Bagiński oraz Rafał Redlin, a VI miejsce w jedynce młodzików zajął Michał Synowiec.

 

W kategorii jedynek kobiet wagi ciężkiej Agata Zielepuha zajęła VI miejsce, natomiast Adrian Dudko zajął VII miejsce w jedynce wagi lekkiej mężczyzn.

 

Wyjazd był współfinansowany z budżetu Miasta Ełku w ramach projektu Wioślarstwo Sportową Marką Miasta Ełku oraz Powiatu Ełckiego w ramach projektu Rozwój Sportów Wodnych.

 

mm
Fot. MOS Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Powiat Ełcki W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu
Przekazanie odblasków na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Ełku...
Powiat Ełcki Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się dziś, w...
Powiat Ełcki Nowa siedziba MOS-u
Podopieczni Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku mogą...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015