Komunikacja miejska w Ełku i gminie Ełk tematem spotkania on line

Jak poprawić transport publiczny, jakość i komfort obsługi pasażera? Swoją opinię na ten temat będzie można wyrazić w najbliższy czwartek 11 sierpnia. Rozmowa z autorami plami odbędzie się on line o godz. 14.

 

Spotkanie online odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. W jego trakcie przedstawiona zostanie krótka prezentacja na temat uwarunkowań Miasta Ełku i Gminy Ełk. Prowadzona będzie dyskusja na temat założeń do projektu planu, a jego autorzy odpowiedzą na pytania uczestników. Efektem mają być wspólne wnioski dotyczące zmian w transporcie zbiorowym.

 

Do spotkania można dołączyć korzystając z komputera lub w aplikacji mobilnej. Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania. Spotkanie odbędzie się w związku z opracowywaniem „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Miasta Ełku oraz Gminy Ełk na lata 2022-2035”. Plan Transportowy to ważny dokument dla realizacji polityki zrównoważonego transportu. Obowiązek jego opracowania nakłada ustawa z 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym.

 

Na podstawie przeprowadzonych analiz, obejmujących aspekty społeczne, infrastrukturalne, ekonomiczne i środowiskowe, zostaną zaproponowane konkretne działania, które należy podjąć, aby realizować politykę transportową, odpowiadającą bieżącym i przyszłym potrzebom.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wnieś uwagi do Programu Współpracy
W Starostwie Powiatowym w Ełku trwają konsultacje społeczne do...
Powiat Ełcki CKZ wkracza w nowoczesność
Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 połączona z 20-leciem...
Powiat Ełcki Życzenia na rozpoczęcie roku szkolnego
Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 wszystkim...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycieli
Trzynaścioro nauczycieli otrzymało z rąk Starosty Ełckiego akty...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015