Koń z Ośrodka „Hadrian” w Regielnicy Wicemistrzem Polski

W dniach 22.09-24.09.2023 r. w Klubie Jeździeckim „Lider Radzionków” odbyły się Mistrzostwa Polski Młodych Koniu w ujeżdżeniu pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizatorem imprezy był Polski Związek Hodowców Koni.

 

Startowały w niej najlepsze 4,5 i 6-letnie konie w Polsce, które uprzednio zdobyły kwalifikacje.
W kategorii polskich 4-latków rywalizowała klacz Hope. Właścicielem jest Krzysztof Szmidt, właściciel Ośrodka Jeździeckiego „Hadrian” w Regielnicy.

 

Koń ten, dosiadany przez młodego jeźdźca, Wiktora Wojtarowicza zajął II miejsce z tytułem Wicemistrza Polski. Start w tej prestiżowej imprezie poprzedzony intensywną pracą szkoleniową zakończył się sukcesem. Hope powtórzyła osiągnięcia swego brata ogiera Hidh Dance, który w 2021 r. także był Wicemistrzem Polski 4-latków w ujeżdżeniu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Informator ósmoklasisty na rok szkolny 2025/2026
Drodzy Ósmoklasiści, przygotowaliśmy INFORMATOR, który...
Powiat Ełcki Biblioteki szkolne z dofinansowaniem
Powiat Ełcki otrzymał 28 tysięcy złotych w ramach...
Powiat Ełcki Awans zawody nauczycielki
Ewa Orłowska z Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w...
Powiat Ełcki Konkurs wiedzy o HIV i AIDS
Aleksandra Trocka z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015