Konkurs „ Twój startup – Twoja Przyszłość” – nowa edycja, nowa odsłona

Rusza kolejna edycja konkursu „Twój startup – Twoja Przyszłość”. Tym razem, po raz pierwszy, Park Naukowo – Technologiczny w Ełku do udziału w nim zaprasza także młodzież z ełckich szkół ponadpodstawowych. Dla młodych autorów projektów przygotowana została kategoria „Beginners”.

 

Żeby wziąć udział wystarczy zgłosić pomysł na aplikację na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku. Przygotować należy model przedstawiony w formie opisowej oraz prezentacji graficznej modelu aplikacji mobilnej, jako załącznik do formularza zgłoszeniowego, np. przy wykorzystaniu prezentacji ppt, ogólnodostępnych darmowych narzędzi do tworzenia mockupów/aplikacji lub innej dowolnej techniki graficznej. Pomysły będą oceniane pod względem innowacyjności, kreatywności i użyteczności.

 

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: Beginners, w której mogą wziąć udział uczniowie ełckich szkół ponadpodstawowych w wieku 18+ oraz Advanced dla osób fizycznych, których życie społeczno-gospodarcze toczy się w Ełku, w wieku 18+. Ważne jest, by zespoły konkursowe nie liczyły więcej, niż 3 osoby w składzie.

 

Aplikacje konkursowe można składać do 29 listopada. Wyłonienie zwycięzców planowane jest w trakcie Hackathonu i odbędzie się. Nagrody, jakie czekają na autorów najlepszych projektów, to: doradztwo biznesowe, startupowe i technologiczne, możliwość nawiązania współpracy z partnerem strategicznym konkursu oraz nagrody pieniężne: 5 tys. zł, 3 tys. zł i 2 tys. zł. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

39 − = 29

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 1 = 5

Powiat Ełcki Z karpiem za pan brat
Julia Ślużyńska i Marek Romanowski z Zespołu Szkół nr 6 w Ełku...
Powiat Ełcki ,,Moja działalność gospodarcza”
Nabór formularzy rekrutacyjnych, w ramach projektu „Moja...
Powiat Ełcki Nowa jakość kształcenia zawodowego
Zakończyła się przebudowa hali warsztatowej Centrum Kształcenia...
Powiat Ełcki Tu jest jak w bajce – powiat ełcki okiem blogerów
Starostwo Powiatowe w Ełku zaprosiło znanych blogerów – Kasię i...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015