Konsultacje do projektu – 63 tys. zł do wzięcia

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza na bezpłatne konsultacje projektu „Warmińsko-Mazurski STARTUP INKUBATOR”. Odbędą się one w piątek 23 sierpnia w godz. od 7.30 do 15.30. W ramach projektu można otrzymać wsparcie finansowe w kwocie ok. 63 tys. zł.

 

Projekt powstał z myślą o rozwoju młodych przedsiębiorstw z regionu Warmii i Mazur. Weźmie w nim udział 8 lokalnych firm MŚP, które chcą zaplanować swój rozwój, nie wykładając na to własnych środków. Realizacja projektu zmniejszyć ma ilość niepowodzeń i objąć kompleksowym wsparciem młodych przedsiębiorców, dostarczając im wiedzę oraz narzędzia do skutecznego wdrożenia innowacyjnych dla nich rozwiązań.

 

Projekt polega na zakupie indywidualnie dobranych usług dla firm zakwalifikowanych w projekcie, tak aby wzmocnić ich pozycję na rynku. Firmy zostaną objęte kompleksowym wsparciem i doradztwem na temat nowych kierunków rozwoju i otrzymają narzędzia do skutecznego wdrożenia marketingowego tych rozwiązań.

 

Termin składania wniosków do projektu mija 5 września. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są w ełckim Parku Naukowo-Technologicznym.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015