Konsultacje społeczne projektu Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego

Ełczanie oraz organizacje i podmioty działające na terenie Ełku mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych projektu Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w mieście Ełku na lata 2024 – 2028. Uwagi i opinie przyjmowane będą do 8 lipca.

 

Przedmiotem konsultacji są w szczególności kierunki i zadania, które będą realizowane w latach 2024-2028 przez Miasto Ełk w obszarze zdrowia psychicznego. Głównym celem konsultacji jest zebranie uwag, wniosków, opinii, rekomendacji od zainteresowanych osób, organizacji i podmiotów do projektu Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w mieście Ełku na lata 2024-2028.

 

Konsultacje społeczne skierowane są w szczególności do mieszkańców, organizacji i podmiotów z terenu miasta Ełku. Rozpoczęły się 29 czerwca i potrwają do 8 lipca 2024 r. Opinie można przekazywać pocztą tradycyjną lub osobiście za pomocą wypełnionego i podpisanego formularza konsultacyjnego wraz z klauzulą przetwarzania danych na adres Urzędu Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk oraz przy pomocy poczty elektronicznej, w czasie trwania konsultacji poprzez przesłanie formularza konsultacyjnego wraz z klauzulą przetwarzania danych na adres e-mail: ps@um.elk.pl. Można też zrobić to bezpośrednio podczas dyżurów Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku w czasie trwania konsultacji w godzinach 8:00 – 15:00 w budynku przy ul. Piłsudskiego 2, pokój nr 16.

 

Szczegółowe informacje oraz formularz konsultacyjny można znaleźć w internetowym Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ełku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

43 − = 37

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015