„Konwój wstydu” w Ełku

W środę  (17.10) na parkingu przy ul. Piłsudskiego zaparkował mobilny „konwój wstydu”. Akcja zorganizowana została przez Platformę – Koalicję Obywatelską. Ma ona  na celu pokazanie  „prawdziwego oblicza” premiera Mateusza Morawieckiego oraz rządu PiS.

 

 

„Konwój wstydu” to mobilna laweta, na której umieszczono duży billboard z wizerunkiem premiera Mateusza Morawieckiego. Przy wizerunku umieszczony został  – cytat z tzw. „taśm prawdy”: „Jak ludzie ci zapier…ją za miskę ryżu (…), to wtedy gospodarka cała się odbudowała” .

 

 

Przy „Konwoju Wstydu” odbyła się także krótka konferencja prasowa, podczas której Andrzej Orzechowski zaprezentował swój program wyborczy.

 

W konferencji uczestniczyli także posłowie: Krzysztof Truskolaski, Tomasz Cimoszewicz a także Adam Dobkowski i Robert Dawidowski.

 

Andrzej Orzechowski 

WIDEO 

 

 

Krzysztof Truskolaski

WIDEO

 

21 odpowiedzi na “„Konwój wstydu” w Ełku”

 1. jan.umiejocy,czytac.i.myslec pisze:

  brawo.polosc.to.podlosc.szczegulnie,u,rzadzocych

 2. Mieszkaniec pisze:

  Prezio I Caritas odebrali mieszkanie Pani Jadwidze. Zdewastowano cały dobytek prawomocnym wyrokiem sad nakazał zwrot mieszkania I wypłatę odszkodowania.

 3. M77 pisze:

  PO jest tag wiarygodna po 8latach złodziejstwa że trzeba być debilem żeby w ich bajki wierzyć! Powołują się na taśmy na których pełnią pierwszoplanowe role 🙂 kompletny debilizm!

 4. Richi pisze:

  Ten kto głosuje na PiS to dopiero jest deblu. Głosować trzeba na wszystkich oprócz pisuaru

 5. Anonim pisze:

  richi walnij się w łeb,to może zmodrzejesz

 6. Elczanie pisze:

  Dobro wspólne I Caritas to klika tych co potrafią zabrać mieszkanie Ełczance za to za sumiennie płaciła czynsz. Skreślamy ich.

 7. x pisze:

  precz z komuną i postkomuną

 8. ligiusz pisze:

  Jak można zagłosować na PO. „Ch*j z tą Polską B” 8 lat zastoju, afera za aferą. Ludzie ogarnijcie się, Ci ludzie byli już u władzy.

 9. Nirek pisze:

  Pokażcie chociaż jednego uczciwego „polityka wciąż widzę te same gęby zakłamane i ich pociotkow.

 10. BC pisze:

  Do M77 ,pokaż choć jedno nazwisko złodzieja z PO.Nikt nie został skazany i nikomu nic nie udowodniono.Dalej możesz popierać pedofili i cwaniaków w kieckach,tych co karzą ci pracować za miskę ryżu i twierdzą ,że Polski B nie ma.Jest właśnie tutaj w Ełku i w innych miastach na wschodzie kraju.Skoro jest tu tak wspaniale to po co ełczanie wybierają pobyt w Warszawie,bo tam nie pracuje się za 1700 a za ponad 3000 miesięcznie. Pisiory puszczą nas z gołą d…,chleb po 8 a reszta na obrazku.Za chwilę będziemy mieć PRL w jeszcze gorszym wydaniu.Czy dopiero zamknięcie granic obudzi wielbicieli PiS i Dobra Wspólnego.

 11. ehh pisze:

  kwik oderwanych od koryta, zarabiających na przekrętach Vat dotarł do polski B. Ciekawe jak im się jechało do Ełku…

 12. W. O pisze:

  Całkowity budżet Ełku z ostatnich 12 lat to 2 miliard 200 milionów złotych. Skoro nie wybudowano żadnej dużej firmy co zrobiono z tak ogromnymi pieniędzmi. Czyżby malowanie i sprzątanie kosztowało 2 miliardy 200 milionów polskich złotych?

 13. G. ANITA pisze:

  Totalna porażka Andrukiewicza w debacie TV Olsztyn w czwartek. Wojciechowska go dosłownie zmiażdżyla. Klęska na wieki. Oczy zamglone nie wiedział co się z nim dzieje.

 14. Danka pisze:

  Padło w kampanii wiele zarzutów przeciwko startujący w wyborach. Niektóre poważne. Dziwne że nikt nie podał do sądu pomawiajacych. Czyżby były to zarzuty przedziwne. Poczekamy jak zagłosują mieszkańcy oni pewnie osadza sprawiedliwie.

 15. Wybory 2018 pisze:

  Dużo komentarzy było po poparciu prezia przez developerów. Dziwne to było poparcie.

 16. Anonim pisze:

  Czy to znaczy że posłaniec do developerów Yes Yes ek dalej będzie funkcjonował? Ma w tym wyprawę.

 17. Fer. pisze:

  Yes Yesku developerzy czekają na twoją wizytę.

 18. Janusz pisze:

  Panowie zostawcie te banery I do roboty. Pogonić dobrzakow. Nigdy z nimi nie współpracować. Gratulacje wyniku. Niedawno było gorzej czyli idzie do lepszego. Pogonić dobrzackie kliki I układy.

 19. Wyborcy pisze:

  My wyborcy tego od was rządamy.Dobrzak to wróg.

 20. Jola k pisze:

  Yes Yes ek jest od posłowania do popieraczy. Humorzasty nie pójdzie po datki. . Nie przystoi. Będzie problem bo popieracze się pozamykali już mają dość wizyt.

 21. Dan. pisze:

  Pan Orzechowski ma pecha piękny wynik i ten słomiasty wlazł.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (4/6)
Czwartą inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Darmowe zajęcia dla uczniów i nauczycieli
Rusza akcja darmowych zajęć online dla uczniów i nauczycieli....
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (3/6)
Kolejną inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015