Kopiczko i Marchel dostali poparcie Dobra Wspólnego

Karol Marchel i Małgorzata Kopiczko do zbliżających się wyborów parlamentarnych staną z poparciem Ełckiego Stowarzyszenia „Dobro Wspólne”. Oboje ze stowarzyszeniem związani są od wielu lat. Dziś Małgorzata Kopiczko ubiega się o Miejsce w Senacie, a Karol Marchel w Sejmie, a startują z list Prawa i Sprawiedliwości.

 

– Wywodzimy się ze stowarzyszeń i ruchów katolickich, a wartości PiS-u są bliskie ideałom Dobra Wspólnego – mówi Marek Chojnowski, starosta powiatu ełckiego i prezes Ełckiego Stowarzyszenia „Dobro Wspólne”. – Stąd nasze poparcie. Myślę, że przy wyborze tych kandydatów sytuacje, które mogliśmy obserwować w ostatnich dniach w naszym Parlamencie, nie będą miały miejsca. Bardzo istotnym dla nas jest to, by reprezentowane przez nas wartości pojawiły się zarówno w Sejmie, jak i w Senacie.

 

Kandydat do Sejmu, Karol Marchel, jest dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach. W historię ełckiego samorządu wpisał się jako radny poprzedniej kadencji Rady Miasta Ełk.

 

– W Sejmie chcę budować szeroką koalicję na rzecz ściany wschodniej – mówi kandydat do Sejmu Karol Marchel. – Chcę pracować na rzecz mieszkańców Warmii i Mazur. Chcę pracować nie tylko nad ustawami zgodnymi z chrześcijańskim światopoglądem, ale też dbać o dobre prawo sprzyjające dla rozwoju przedsiębiorstw.

 

Ze środowiskiem szkolnym związana jest również kandydatka do Senatu Małgorzata Kopiczko. Wieloletnia Szkoły Podstawowej nr 2 im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Ełku obecnie realizuje się jako Członek Zarządu Powiatu Ełckiego.

 

– Jako senator będę przede wszystkim dbała o rodzinę – mówi Małgorzata Kopiczko. – Zadbam też o przyjazną, nowoczesną edukację. Będę dbała o nasz region, o wszystkie małe i średnie firmy oraz tworzenie nowych miejsc pracy. Nie zapomnę o organizacjach pozarządowych, którym będę pomagać wspierając ciekawe inicjatywy obywatelskie i społeczne. Będę pamiętać również o ludziach starszych i samotnych.

 

Posłów i Senatorów wybierać będziemy 25 października.

 

tt

3 odpowiedzi na “Kopiczko i Marchel dostali poparcie Dobra Wspólnego”

  1. żarty pisze:

    Do senatu zagłosuję na dowolną osobę, z jednym wyjątkiem – Kopiczko. Nigdy nie poprę tej pani. Zachęcam każdego wyborcę do zignorowania tej kandydatki. Wstyd dla dobra wspólnego że ją popiera. Wstyd dla pisu. Wstyd !!!

  2. ja pisze:

    Kandydat się nazywa KAROL MARCHEL.

  3. Anonim pisze:

    Ja popieram panią Kopiczko. Bardzo aktywna, bardzo pracowita. Ma głosy moje i całej mojej rodziny.

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015