KPP Ełk: Twierdził, że ma witaminy w woreczkach. Okazało się, że to narkotyki

Policjanci zatrzymali 27-latka, który miały przy sobie narkotyki: marihuanę i amfetaminę. Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności i wymawiał policjantom, że to witaminy, a nie narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

– Dzisiejszej nocy (10/11 stycznia – red.) policjanci podczas patrolowania ulic centrum Ełku zauważyli przy jednej z klatek schodowych pobudzonego mężczyznę – mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. – Bez wątpienia dążył do uniknięcia spotkania z policjantami, co wzbudziło ich podejrzenia, że mężczyzna może mieć coś na sumieniu. I rzeczywiście, podczas kontroli osobistej policjanci ujawnili w jego odzieży worek foliowy z suszem roślinnym, a drugi z białym proszkiem. 27-latek próbował przekonać policjantów, że to zdrowe witaminy.

Badanie testerem wykazał jednak, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z ustawą grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności w tej sprawie.

Fot.: KPP Ełk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

41 + = 44

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

75 + = 85

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015